Dell Inspiron 5521 laptopun performansı nasıl artırılır?

Önerebileceğin SSD var mı peki? Ve bir de fan arıyorum ısınma sorununa karşı bir şeyler önerebilirsen sevinirim.
Peki önerebileceğin SSD ve fan var mı? Isınma çok oluyor ona karşın bir de fan arıyorumda.

Önerebileceğin SSD var mı peki? Ve bir de fan arıyorum ısınma sorununa karşı bir şeyler önerebilirsen sevinirim.
Peki önerebileceğin SSD ve fan var mı? Isınma çok oluyor ona karşın bir de fan arıyorumda.

Isınma sorunu için Windows'unu optimize edebilirsin. Bionluk gibi sitelerde freelancer olarak bu işi yapan biri vardı. Bilgisayarını yükseltecek bir aparat alabilirsin. Ve bilgisayarın termal macun, ve fan temizliği gibi işlemlerini yapabilirsin.

Dediklerini uyguladım fakat oyunlarda vs. kasmalar oluyor bu yüzden SSD alacağımda fanda alacağım önerin var mıdır?

Dediğim gibi SSD oyunda aldığın FPS'yi arttırmaz kasmaya deva olmaz. Ama pcni 10 dk da açılmaktan. Oyunları açılırken beklemenden alıkoyar. Ha katsa katsa belki uyumluluktan 2-3 FPS verir.
Fan önerim maalesef yok. İnanmıyorum çünkü öyle şeylere :D

Dediğim gibi SSD oyunda aldığın FPS'yi arttırmaz kasmaya deva olmaz. Ama pcni 10 dk da açılmaktan. Oyunları açılırken beklemenden alıkoyar. Ha katsa katsa belki uyumluluktan 2-3 FPS verir.
Fan önerim maalesef yok. İnanmıyorum çünkü öyle şeylere :D

Fanı ısınıp olan kasmalar için alacağımı kastettim peki SSD öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı