Dell Inspiron 5558 Nasıldır?

ÖmerAcar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen hafta için de bu ürünü sipariş ettim;
Dell Inspiron 5558 B50F162C Notebook - dell, dell notebooki dell laptop, dell inspiron, dell inspiron laptop, dell inspiron notebook, en ucuz dell inspiron, eniyi dell inspiron laptop, dell inspiron fiyatlari, dell inspiron notebook fiyatlari, en ucuz dell inspiron, B50F162C, dell 5558

İndirim denk geldi ve 2300 lira ya satın aldım. Özellikleri hakkında yorum yapar mısınız? Üniverte için aldım fazla oyun oynamıyorum ama oyun oynamak istesem nasıl sonuç alırım?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi görmüştüm de pek bişey anlamadım rica etsem kısa bir özet geçer misiniz ve diğer özelliklerle ilgili yorumunuz nedir?

Son düzenleme:
İlk olarak kardeşim belirtiğim gibi bilgisayarı üniverste için aldım ölümüne oyun oynamıcam. Ayrıca senin bahsettiğin i5-4200H işlemcili 950m ekran kartılı Asus modelini X550JK'yi inceledim ve kullananlarla konuştum. Kasa kalitesinden şikayet ettiler donanım güzel fakat kasasından şikayet ettiler. Eski laptopumun kasa ve menteşeler kırıldı o yüzden daha sağlam bişey almak istedim. Yine de yorumun için teşekürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı