Dell Inspiron N5110 ekranını çıkartınca 8 beep sesi geliyor

eren1k1n

Decapat
Daha fazla  
Dokuz yıldır kullandığım Dell Inspiron N5110 laptopuma bir monitör bağladım ve kendi ekranına ihtiyaç duymadığım için çıkarttım fakat şimdi de laptopum 8 defa beep sesi veriyor ve hangi yolu denediysem deneyeyim kapatamıyorum. Evet biliyorum laptopun kendi ekranını geri takmam gerekiyor fakat takmadan da bu sesi kapatmanın bir yolu var mı? Ekran ile ilgili veren bu uyarı sesini nasıl kapatabilirim?

Dokuz yıldır kullandığım Dell Inspiron N5110 laptopuma bir monitör bağladım ve kendi ekranına ihtiyaç duymadığım için çıkarttım fakat şimdi de laptopum 8 defa beep sesi veriyor ve hangi yolu denediysem deneyeyim kapatamıyorum. Evet biliyorum laptopun kendi ekranını geri takmam gerekiyor fakat takmadan da bu sesi kapatmanın bir yolu var mı? Ekran ile ilgili veren bu uyarı sesini nasıl kapatabilirim?

Sorunu burada çözmüşler galiba siteyi Türkçe yapıp bakınız:Dell inspiron n5010 8 beeps

Sorunu burada çözmüşler galiba siteyi Türkçe yapıp bakınız:Dell inspiron n5010 8 beeps
Önerdikleri yolları denedim fakat işe yaramadı bir türlü yine ötmeye devam etti ben de laptopun kendi ekranını tekrardan takmak zorunda kaldım.
Bir de ekranını takıp deneyin.
Zaten beep sesinin sebebi ekranı tekrar takmamı istemesiydi fakat ben direkt olarak sadece harici monitörü kullanıp kendi ekranını sökmek istiyordum. 8 beep sesini durduramayınca ben de mecburen ses kesilsin diye ekranı geri taktım.

Geri
Yukarı