Dell Inspıron N5110'e Mavericks Kurabilir miyim?

Ahmet Bulut

Hectopat
Arkadaşlar benim marka takıntısı demeyelim de, kalite takıntım var. Teknolojiye alakam var bütçem de iyi değil ancak kalitenin Apple'dan geçtiğini biliyorum. Telefonum iPhone ancak bilgisayarım MAC modellerinden değil, alacak durumum da şu an için bulunmuyor. Neyse ben technopat ve Recep Baltaş sayesinde Hackintosh ile tanıştım ve bana bir umut oldu. Youtube videoları izledim, defalarca kurulumu denedim ama hep bir sorunla karşılaştım. Ya siyah ekran ya bekliyor hatası. OS X Lion, OS X Mountain, Lion OS X Mavericks. Hangi birini denediysem sonuç değişmedi, hep hüsran. Ekran kartı için ayrı kod, chipset için ayrı kod yazmak falan gerekiyormuş. Tam anlayamadım. Sorun laptopumun modelinden de olabilir. Size de bir sormak istedim acaba bu modele Mac OS X'in herhangi bir versiyonunu hackintosh ile yükleyebilir miyim? :confused: Özellikle sayın Recep Baltaş bu konuda bana yardımcı olursanız çok çok memnun olurum.

Dell Inspıron N5110 (15R)

epa9om.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Programın adı Speccy. "Bir türlü kuramadım" diyerek bir yere varamazsınız. Deneme yaptığınızı bile sanmıyorum zira yapsaydınız ortada takıldığınız bir nokta olurdu. Belirtirseniz buna göre ilerleriz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı