DELL Önerdi diye ceza verildi

ctsmelih

Hectopat
Daha fazla  
Ben Dell 5521 kullanıyorum. Daha 7 aylık cihazda 2 defa HDD sorunu yaşadım. Garanti Koç sistemde olduğu için gönderdim bilgisayarı. 1 ay sonra geldi bilgisayar. Ama bir baktım HDD hala arızalı. Sonra tekrar gönderdim 1 ay daha bekledim gelmesi için. Ben kesinlikle DELL önermiyorum.
Önceden yerinde destek hizmeti vardı DELL'in. Ama şu anda koç sistem bakıyor, bunu da bilin.
Ben dell önerdiğim için uzaklaştırma aldığından bu kadar uzattım. Sizin önermedilerinizi öneren insanları uzaklaştırıyosunuz. Performansı daha iyi diyorsunuz. Asusun neresi dell den performanslı? İşini garantiye almak istiyorsan asus al.

Dell önerdiğin için ceza almadın diyorum kaç kere söyleyeceğim ? Aldığın cezanın sebebi bu.

Türkçe Kurallarına Uymayan MesajPazartesi 21:291Dün 21:29
[TBODY] [/TBODY]

Ayrıca senin ilk açtığın konuda sana o Dell öneren arkadaş var ya. O senin konundan ceza almadı. Bilip bilmeden forum hakkında atıp tutuyorsun. Başka bir konudan dolayı ceza aldı. Dünya kadar da çift hesabı vardı zaten.

Kanıtın olmadığı konularda yorum yapma. Hangi konudan ve neyden ceza aldığı belli herkesin. O konuda da ceza üstüne ceza aldığını bu forumun neden gelişemediğini anladım diyerek çok sevdiğin başka forumlara koşmuşsun. Buranın kuralları böyle. Uymak isteyenler devam edebilir ancak. Kurallar işine gelmiyorsa birisinin çıkıp gidebilir.

Hiçbir mesajımda hata olmadı düzelten de olmadı. Demin tüm mesajlarimdan baktım. Ne hikmetse hangi nedenden uzaklaştırıldığım mesaj olarak gelmedi. En son imla hatasından uzaklaştırıldığım mesaj gelmişti. Yöneticisin bizim yetkimiz olsa bakardık şikayet ederdik.

Ceza alındığında özel mesaj gönderme olayı kaldırıldı.

Ceza alan kullanıcılar olayı kişisel algılayıp yönetici arkadşalarımızı rahatsız ettiğinden dolayı ceza alımında özel mesaj göndermeyi kapattık.

"100tl daha koyabilirsen sana bunu öneririm turbo 2.7 ghz gt 750m ekran kartı. Şuan kullanıyorum ve gayet memnunum."

Bu konudaki mesajının ilk hali böyleymiş. Bundan dolayı ceza almışsın.

Buradan gülüyorum. Sizin için bir nokta koymak basit ama kullanıcının 1 gününü çalıyorsunuz. Düzeltip ban atacağınıza insan bi uyarır kullanıcının düzeltmesini bekler. Gece canım sıkılmıştı, belki birkaç sorun düzeltirim diye girdim ki bir sorunu en azından çözdüm. Adam 30 gün garantiyi bekleyecekti ben olmasam. Girdigim 3. Konuda pat ceza. Giren birdaha girmek istemez. Her yeni kullanıcıya 1 gün ceza çakıyorsunuz. Böyle devam edin.

Yeni üye değilsiniz. Çift hesap açacak kadar forumda bulunmuşsunuz. Çıkış butonunu kullanın ve bir daha mesaj yazmayın beğenmiyorsanız. Biz de size gülüyoruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı