Dell Optiplex 3020'ye Windows 10 kurma

Zero5252

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bende şu an Dell Optiplex 3020 var ve bu bilgisayarda Windows 8.1 var. Ben bu bilgisayara Windows 10 kurabilir miyim?

Merhaba, bende şu an Dell Optiplex 3020 var ve bu bilgisayarda Windows 8.1 var. Ben bu bilgisayara Windows 10 kurabilir miyim?
Sistem özelliklerinizi paylaşabilir misiniz ?
OptiPlex 3020 Masaüstü Bilgisayar | Dell Türkiye Sisteminiz bu mudur acaba ?
Merhaba, bende şu an Dell optiplex 3020 var ve bu bilgisayarda Windows 8.1 var. Ben bu bilgisayara Windows 10 kurabilir miyim?

Şöyle bir şey var Windows 10 kurabilirsiniz önünüzde engel yok ama bilgisayarınızın sürücülerini indirmek istediğiniz zaman Dell sizin bilgisayarınıza resmi olarak Windows 10 desteği sunmuyor fakat sürücü sorununu Windows Update otomatik olarak sizin sisteminiz için otomatik olarak indirip kurar ama Windows 8.1 veya önceden Windows 7 kullandıysanız o zaman aldığınız performansı tam olarak alamayabilirsiniz. Oyun falan oynuyorsanız Windows 10 çok önermem ama oyun ile işiniz yoksa günlük kullanım için eğer performans sorunu yaşamazsanız hem güvenlik açısından hem de destek açısından Windows 10 daha iyi olur.

Son düzenleme:
i5-4590
Intel HD Graphics 4600.
4 GB RAM.
Ben Windows 10'u oyun performansı artar diye istemiştim ama performans düşürecekse gerek olmaz bilgi için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı