Dell S2421HGF monitör nasıldır?

Alper Tuna Özen

Hectopat
Yer
Alanya/Antalya
Daha fazla  
Senin attığın monitörü az biraz test etme imkanım oldu dış malzeme kalitesi yüzeyin dokusu çok güzel onu söyleyebilirim.
Bu model VA paneli.

-ASUS TUF modelleri de çok şık bir bak onlara da :D.

Senin attığın monitörü az biraz test etme imkanım oldu dış malzeme kalitesi yüzeyin dokusu çok güzel onu söyleyebilirim.
Bu model VA paneli.

Evet o model gayet güzel ve hoş tasarımlı. Ben de deneyimledim cok güzeldi 😀

Bu model VA paneli.

Ama bu modelde ayakları pek sağlam değilmiş diye duydum bükülüyormuş.

Bu model VA paneli.

ASUS'lar bütçemi aşıyor maalesef.

Bu model VA paneli.

4ms olması kötü 1ms olsa düşünürdüm belki ve Curved istemiyorum.

Excalibur Casper E24fhd-g 24.5" 165hz 1ms (hdmı+display) Freesync + G-sync Fhd Led Monitör | Trendyol buna bakabilirsin bu da iyidir
ASUS'lar bütçemi aşıyor maalesef.

4ms olması kötü 1ms olsa düşünürdüm belki ve Curved istemiyorum.

Bütçeyi artırma şansınız varsa attıklarıma bakın derim gayet kaltieli ve dayanıklı monitörler
Yoksada daha ucuz monitörler var ama kaliteli değil 500 lira kurtarayım derken 1100 liradan olmayın.

Arkadaşında dediği gibi Asus TUF modeli şık duruyor. çatallı ayrık ayakları ben sevmiyorum klavye yamuk kullanınca engel yapıyor. Benim kullandığım monitör bu AOC-G2460PF piyasa kalsa bütçe dostu bir ekrandı.

Geri
Yukarı