Dell S2422HG alınır mı?

Bütçe
1800

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)

Ben aldım 1 2 ay önce 10 15 adet ölü piksel çıktı ve iadeye gönderdiğimde 1 ay boyunca teknik servis raporu bekleyip iade ettiler.
Monitöre gelecek olursak, siyah renkler gri gözüküyordu.

Ben aldım 1 2 ay önce 10 15 adet ölü piksel çıktı ve iadeye gönderdiğimde 1 ay boyunca teknik servis raporu bekleyip iade ettiler.
Monitöre gelecek olursak, siyah renkler gri gözüküyordu.
10-15 Ölü piksel mi? Size gelen ürün sorunluysa tüm ürüne yük atmak doğru değil, siyah renklerin gri gözükmesi ise muhtemelen yanlış ayarından kaynaklanıyordur.
Mağaza hakkında bilgim yok sorun yaşayacağınızı sanmıyorum fakat illaki güvenilir mağaza olsun diyorsanız aşağıdaki ürünü qp satıyor alabilirsiniz.

ASUS TUF 144Hz
TUF serisi 🤪.

Konu için alınır, gayet iyi model. Fiyat aralığında karma kullanım için rakibi yok.

10-15 Ölü piksel mi? Size gelen ürün sorunluysa tüm ürüne yük atmak doğru değil, siyah renklerin gri gözükmesi ise muhtemelen yanlış ayarından kaynaklanıyordur.

TUF serisi 🤪.

Konu için alınır, gayet iyi model. Fiyat aralığında karma kullanım için rakibi yok.
Tüm ürüne yük atmadım?

TUF serisi 🤪.

Hangisini almam gerektiğini anlamadım. Dell diyorsunuz ama birisi öneriyor birisi önermiyor.

Geri
Yukarı