Elektronik Dell S2721DGFA 165Hz Nano IPS QHD - 6.899TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ürünü %5 sepet indirimi ile birlikte 6649 TL'ye aldım az önce. Stokları bitti. Sanırım son alan 2-3 kişiden biriyim.
Geldiğinde gerekli testleri yapıp buraya yazarım.
Tek sıkıntı salı günü kargoya verilecek ve cuma gelecek gösteriyor. Bana bayağı geç bir süre gibi geldi de neyse artık sağ salim gelsin de :)
Ben de HB'den 6559'a aldım hocam. Bana da öyle yazıyordu aynı gün kargoladılar benimkini.

Ben de Hb'den 6559'a aldım hocam. Bana da öyle yazıyordu aynı gün kargoladılar benimkini.

Vallahi bilemiyorum benimki yurt içi ile gelecekmiş. Kargolama salı günü, teslim de Cuma günü gözüküyor.

Bu arada şimdi tekrar baktım da stoklar yenilenmiş fakat %5 vs gibi bir indirim yoktu. Yazayım dedim.

Son düzenleme:
Başlığa konu monitör şu ürüne kıyasla nasıldır?

Arkadaşlar ürün elime ulaştı. Çok şükür ölü piksel falan yok. Bunun haricinde yapmam gereken bir test var mı? Kalibrasyon konusunda buradaki;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayarları yaptım. Başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
UFO testi yapabilirsin, ghosting var mı diye YouTube'dan videoları izleyip uygularsın.

Dosya Ekleri

• 0C820728-C26F-465D-8FAC-FEF174272568.jpeg
    0C820728-C26F-465D-8FAC-FEF174272568.jpeg
    299,6 KB · Görüntüleme: 191
  • DCB4370C-DA40-40D8-89BA-83ABCDFDDC8F.jpeg
    DCB4370C-DA40-40D8-89BA-83ABCDFDDC8F.jpeg
    283,3 KB · Görüntüleme: 187
Benim de monitör geldi. Herhangi bir sorun yok. Arka LED'i hoşuma gitti. 3 tane ASUS iade ettim, malzeme kalitesi kötüydü ekran paneli oynuyordu. ASUS da ısrar etmeyip başta bunu alsam iyiymiş. İndirim denk getiremedim ama 6.998 TL bu zaman için iyi fiyat. Kalite olarak Dell iyi iş çıkartmış. Biraz ekran renkleri soluk gibi kontrast düşük sanırım. Sonuç olarak güzel ürün 👍

Benim de monitör geldi. Herhangi bir sorun yok. Arka LED'i hoşuma gitti. 3 tane ASUS iade ettim, malzeme kalitesi kötüydü ekran paneli oynuyordu. ASUS da ısrar etmeyip başta bunu alsam iyiymiş. İndirim denk getiremedim ama 6.998 TL bu zaman için iyi fiyat. Kalite olarak Dell iyi iş çıkartmış. Biraz ekran renkleri soluk gibi kontrast düşük sanırım. Sonuç olarak güzel ürün 👍
Renklerden memnun değilseniz buradaki ayarları deneyebilirsiniz. Video altında indirme linki de mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Renklerden memnun değilseniz buradaki ayarları deneyebilirsiniz. Video altında indirme linki de mevcut.

Bu icc profilleri yüklerken usb takılı olması gerekiyor muydu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı