Dell S2721DGFa vs HP U28

• Konuyu başlatan smz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 509
Ben HepsiBurada-BetaPlus'tan taksitle aldım, diğer satıcılarda vade farkı ekleniyordu taksit seçeneklerine. Satıcı hakkında iyi yada kötü bir bilgim yok.

Evet hocam maalesef, Türkiye'de firmalar ölü piksel konusunda böyleler genel olarak Amazon dışında.

HP U28 Amazon sattığı için sıcak bakıyordum ama Dell daha iyi görünüyor risk alacağım artık :D

@Sad Frog.

Ben Hepsiburada-betaplus'tan taksitle aldım, diğer satıcılarda vade farkı ekleniyordu taksit seçeneklerine. Satıcı hakkında iyi ya da kötü bir bilgim yok.

Şimdi Dell servisi ile görüştüm ölü pixel çıkması durumunda 6 tane ve üzeriyse iade belgesi çıkıyormuş sonrasında destek oluyormuş bu da beni Amazon'dan ürün almaya itti.

Son düzenleme:
HP U28 Amazon sattığı için sıcak bakıyordum ama Dell daha iyi görünüyor risk alacağım artık :D

@Sad Frog.

Şimdi Dell servisi ile görüştüm ölü pixel çıkması durumunda 6 tane ve üzeriyse iade belgesi çıkıyormuş sonrasında destek oluyormuş bu da beni Amazon'dan ürün almaya itti.

Hocam 14 gün cayma hakkınız var. İlk 14 günde ölü piksel yoksa daha sonra da çıkması zor bence. O yüzden ekran kartınıza da uygun olarak G3223D veya S2721DGFA tercih etmeniz daha iyi olur.

İlgilendiğin Dell monitörü iade etmiştim. Kozmetiğini bozmadan kontrol edersen Dell sorun çıkarmaz. Bu konuda çok iyiler.

Hangi satıcıdan aldınız ben Gaming gen TR sordum onlar iade belgesi getirin dediler servisi aradım 6 ölü pixel gerekli dediler belge vermemiz için yani servisi ürünü almadan deneyimledim kötü diyeyim :/

Hangi satıcıdan aldınız ben Gaming gen TR sordum onlar iade belgesi getirin dediler servisi aradım 6 ölü pixel gerekli dediler belge vermemiz için yani servisi ürünü almadan deneyimledim kötü diyeyim :/
Hepsiburada. Almadan önce satış temsilcinden bilgi almıştım.

Hepsiburada. Almadan önce satış temsilcinden bilgi almıştım.

Hangi temsilci acaba? Bende arayıp bilgi alsam iyi olur. Bir de sizin monitörde herhangi bir sıkıntı var mıydı?

Bence HP U28 oyundan ziyade iş odaklı bir monitör benim görüşüm. Dell modeli oyun ve multimedya için daha uygun.

HP daha dayanıksız olabilir mi? Hafta sonları 7,8 saat oyun oynayabiliyorum o yüzden sordum.

Geri
Yukarı