Dell S2721DGFa yeniden stokta!

1675256134681.png

Üstüne ekstra ücretler dahil değil o fiyatta hocam.

Ben de bu monitörü almak istiyorum ama gereksiz yere zamlanıyor USD kuru sabitken, inat edip almadım bakalım daha ne kadar artacak :D

Eki Görüntüle 1653144

Üstüne ekstra ücretler dahil değil o fiyatta hocam.

Ben de bu monitörü almak istiyorum ama gereksiz yere zamlanıyor USD kuru sabitken, inat edip almadım bakalım daha ne kadar artacak :D
Bende tam 8000 iken niyetlendim sabah kalktım 8500 olmuş sepette duruyordu. Mail attım inceliyoruz diye geri döndüler 4-5 gün sonra cevap gelene kadar 9000 oldu. İnanılmaz resmen vazgeçtim ona o parayı verene kadar diğer rakiplerinden alırım.

Merhaba.

Dell S2721DGFA 27″ 165Hz 1ms HDMI FreeSync nano IPS QHD LCD Gaming monitör​

Bu monitörü aldım 2 gün önce. Kurdum ölü piksel testi yaptım fark etmedim sanırım. Oyuna girdim siyah ekranda saatin biraz üstünde iğne ucu kadar ufak bir öli piksel var. Sadece siyahta gözüküyor. Çok rahatsız etmedi ama Dell'in Premium panel garantisine giriyor. Değiştirsem mi bilemedim. Acaba yeni gelen modelde daha farklı bir sorunla karşılaşır mıyım?

Fantezi arıyorsanız eğer 5000 6000 TL civarı satılan monitörlere bakabilirsiniz. Yok ben kalite arıyorum diyorsanız Dell doğru seçim olacaktır.

1680537316174.png

Bu arada monitörün yenisi bugün geldi cillop gibi. Eskisinde bulutlanma vardı çok az yenisinde oda yok. Ölü pikselde yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı