Dell SE2419HR 23.8" monitör alınır mı?

İbrahim Bürkek

Hectopat
Daha fazla  
.

Genellikle oyun oynuyorum ve film izliyorum. Oyun açısından kötü diyenler var ama hem 24" hem de bayağı kaliteli bir şeye benziyor, sizce alınır mı? Bütçe yükseltemem fakat daha uygun daha iyi önerileriniz olursa daha iyi olur.

Ben Hepsiburada üzerinden aldım, ekranda 3 tane ölü piksel çıktı. Günlerdir iade etmek icin uğraşıyorum, baska monitörlere bakmanizi tavsiye ederim.

Sabırlı ol kardeşim çünkü iade sürecini atlatacaksın. Kos koca şu dünyada iade hakkında bulunuyorken bir monitörün ayıplı olarak sana gelmesini kafana takma :)
Benim de 12 mayıs sabahı bozulan monitörüm üzerine monitör siparişim oldu ve monitör geldi. Bir ölü pixel çıktı siyah ekranda kırmızı nokta şeklinde ama şeffaf kırmızı ve sağ üstlerde. Bilerek baksam bile zor görüyorum. Ve monitörün güç kablosuda bozuktu. Cızırtı çıkıyodu taktığımda kablosuna dokunduğum an veya monitöre dokunduğum an sağa sola çevirdiğim o an ekran kapanıyordu tekrar kabloya masaj yapar gibi dokunursam açılıyordu ve başka güç kablosu vardı bende onu taktım, denedim sorun çözüldü.
İnsan bile doğarken sakat, sorunlu doğabiliyor. Bu teknolojik aletlerde neden olmasın ki?

Benimki yeni geldi atıyorum foto. Eski monitörümün yanında şok oldum yani müthiş. Kostümlerdeki detaylara falan bakıyorum şuan ağızım suyuyla beraber :D

Dosya Ekleri

• IMG_20200529_140930.jpg
    IMG_20200529_140930.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 191

Yeni konular

Geri
Yukarı