Dell SE2717H 6ms 75hz monitör nasıldır?

Sıralama ne kadar doğrudur bilmiyorum ama,

Eğer esporcu veya onun tadında oyunları oynamak istiyorsanız TN panel şart gibi, hatta 1ms 144hz vs.

Arada sırada oyun oynarım ama yine de iyi olsun derseniz VA Panel olabilir, bütçeye göre de ms ve hz değerleri değişebilir burada.

Ben pek oynamam ama oynayınca da beni mutsuz etmesin diyorsanız da IPS uygun gibime geliyor. Tabi multimedya yani görselliğin daha önemli olmasına öncelik veriyorsak. Görüş açısı, renk doygunluğu vs.

Ben de son yazdığım cümle noktasındayım benim için oyun öncelik değil. Film dizi vs görsellik öncelikli ama oyun oynarken de rahatsız edici bir sıkıntısı olmasın yeterli. Bu yüzden IPS düşünüyorum ama kafalar tabi yine de karışık :)

Anladığım kadarıyla yolladığınız monitöre göre Freesync olsun 75 hz yeterli ms'in çok önemi yok gibi bir düşünceniz var. 24 27 konusunda biraz kararsızsınız galiba.

Şu monitör hem VA panel hem 75 hz hemde Freesync desteği var. Çerçevesi de güzel gözüküyor. Hatta kavisli bir monitör bilmem bu sizin için bir tercih sebebimidir ama. En düşük 799 liradan satılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 36
  • vkPiT9r.jpg
    vkPiT9r.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 43
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı