Çözüldü Dell SE3223Q 31.5 kaç ms?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

redanka

Kilopat
Selam. Monitörü almak istiyorum ancak tepkime süresi kafamı karıştırdı. Şimdi monitör 4 ms mi yoksa 8 ms mi?
Sitesinde bu şekilde.
8 ms (gray-to-gray normal); 5 ms (gray-to-gray Fast); 4 ms (gray-to-gray Extreme)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şöyle açıklamak istiyorum.
Panelin normal tepkime süresi (ayarsız) 8ms.
OSD ayarlarında MPRT ayarları mevcut. Fast seçeneğinde 5ms tepkime, Extreme seçenekte 4ms tepkime sunuyor.
Cevabın için teşekkürler. Son bir şey daha oyun oynamak istediğimde, Extreme seçeneğini seçip geçikme 4 ms tepkimesi ile oynayabilirim?

Oynayabilirsin. Fakat parlaklığı düşürecektir. MPRT ayarları genelde parlaklığı düşürüyor + açtığın Syn teknolojisini de kapatıyor.

Ben singleplayer oyuncuyum grafikler önemli, maksimum 7000 TL 32 inç 4K önerebileceğin monitör var mı?

Biraz bakındım ama o bütçede baktığından daha iyisi yok maalesef.
ViewSonic Monitör mesela aynı klasmanda ama bence bir Dell değil.
Baktığın Dell monitör işini karşılayacak bir monitör neden alternatif arıyorsun ki?
Ms olayı seni yanılmasın. Sonuç olarak 4K monitör ve 32 inç ekran bakıyorsun. Tepkimenin biraz yavaş olması normal. Ayrıca VA panel.

Biraz bakındım ama o bütçede baktığından daha iyisi yok maalesef.
ViewSonic Monitör mesela aynı klasmanda ama bence bir Dell değil.
Baktığın Dell monitör işini karşılayacak bir monitör neden alternatif arıyorsun ki?
Ms olayı seni yanılmasın. Sonuç olarak 4K monitör ve 32 inç ekran bakıyorsun. Tepkimenin biraz yavaş olması normal. Ayrıca VA panel.
Ghosting olayı yaşanabiliyormuş tepkime süresi yüksek olan monitörlerde o yüzden çekiniyorum, galiba satın alıcam aydınlatıcı cevapların için teşekkürler.

Ghosting olayı yaşanabiliyormuş tepkime süresi yüksek olan monitörlerde o yüzden çekiniyorum, galiba satın alacağım aydınlatıcı cevapların için teşekkürler.

VA paneller en düşük tepkime süresine sahip monitörler. Fakat bu daha çok Gaming monitör camiyası için geçerli. 4K monitör bakıyorsun ve TV tarzında. Düşük bir ihtimal ghosting.

VA paneller en düşük tepkime süresine sahip monitörler. Fakat bu daha çok Gaming monitör camiyası için geçerli. 4K monitör bakıyorsun ve TV tarzında. Düşük bir ihtimal ghosting.
Teşekkürler.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum boyut düşürüp 28 inç 4k alsam şu monitörü Asus TUF Gaming VG289Q 28 inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS Monitör - Gaming.Gen.TR

Son düzenleme:

Geri
Yukarı