Dell Teknik Servise Nasıl Ulaşılır?

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Arkadaşlar ben DELL marka ürün aldım. Bu ürün mavi ekran veriyor ve ne yaptıysam düzeltemedim. Bir ara orijinal sitelerindeki telefonu aradım birisiyle görüştüm fakat başka sebepten ötürüydü bu (RAM takma vs) sonra tekrar aradım bu olay için işte 1 1 2 yaptım ingilizce bir şeyler dedi kapattı. (Bu telesekreter dedi). Nasıl ulaşabilirim ben bunlara? Koskocaman firmanın bir tane adam akıllı teknik desteği yok mu? Geçmiş yıllara baktığımda servisini çok övmüşler ama şimdi herhalde Türkiye'de destek vermiyor. Battı mı ne yaptı bu çılgınlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu firmada maalesef teknik destek siz Pc yi satın alıp mağazanın kapısından çıkana kadar, bir adım dışarı çıktınızmı size yeni müşteri gözüyle bakıyorlar. Firma battımı bilemem ama ülkemizde firmaların müşteriye karşı olan sorumlulukları batmış öncelikle.Yukarida ki arkadaşın verdiği numaralardan da ulaşamazsanız tüketici haklarına başvurun tabi öyle bir hakta var veya kaldı ise. Saygılar.

Onu aradığım sırada Türkçe bölümü seçiyorum sonra Dizüstü seçiyorum ingilizce bir şeyler söylüyor ve sonra tak kapanıyor. Açıkcası koskocaman DELL firması bu kadar rezil bir şey yapıyorsa artık çoğu firmaya güvenim yok.

Çoğu firmada maalesef teknik destek siz Pc yi satın alıp mağazanın kapısından çıkana kadar, bir adım dışarı çıktınızmı size yeni müşteri gözüyle bakıyorlar. Firma battımı bilemem ama ülkemizde firmaların müşteriye karşı olan sorumlulukları batmış öncelikle.Yukarida ki arkadaşın verdiği numaralardan da ulaşamazsanız tüketici haklarına başvurun tabi öyle bir hakta var veya kaldı ise. Saygılar.

Çok doğru söylüyorsunuz. Ben gidiyorum amazondan ürün alıyorum ürün bozuk çıkıyor adamlar direk yenisini yolluyor hatta Türkiye'deki teknik servise götürün isterseniz filan diyorlar. Türkiye'de ürün alınca bildiğiniz yetim kalıyorsunuz ürünü aldıktan sonra. Açıkcası devletin böyle şeylere izin vermemesi lazım. Devletimiz genelde firmayı tutuyor sanırsam. Şimdi gidip mahkemeye başvursam kim bilir kaç ay sonra sonuçlanır hatta belki yıllar alır.
Mavi ekran için C:Windows:Minidump klasöründeki dosyaları paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Hocam boş görseniyor klasör :D Belki CCleaner silmiştir. Bir daha olursa atıcam size ÖM'den.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı