Çözüldü Dell Touchpad driverı kod 39 hatası veriyor ve mouse imleci yok oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet.x1

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD
Ekran kartı
R9 M200X 2GB
İşlemci
İ7 4500U
Merhaba arkadaşlar, dün gece bilgisayarı kapatırken mavi ekran hatası verdi yeniden başladı masaüstüne ulaştığında mouse imleci yok olmuştu belki mouse bozulmuştur diye touchpad ile denedim ama oda çalışmıyordu driverdan olduğunu anladım ve bilgisayarı kapattım. Sabah bilgisayarı tekrar açıp Aygıt Yöneticisi'ni açıp baktığımda Dell touchpad ve iac uyumlu farenin yanında sarı ünlem işareti vardı. Cihazı kaldır yapıp yeniden başlattım bilgisayarı ama olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. Aldığım hatayı ekleyeceğim.

IMG20220807132152.jpg

Arkadaşlar sorun dün olduğu için 4 gün önceye sistem geri yükleme yaparsam sorun düzelir mi?

@Recep Baltaş @Ali Güngör hocalarım bakarsanız çok mutlu olurum.

Sorunu çözdüm çözüldü olarak işaretlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Çözümü şans eseri bir internet sayfasında gezerken buldum ve çözüm şu şekilde
Win+r ile çalıştırı açıp Regedit yazıyoruz ve Regedit'ten Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e96f-e325-11ce-bfc1-08002be10318} dizinindeki UpperFilters ismindeki dosyanın üstüne enter tuşu ile çift basıp veri yolunu sildim. Ve bilgisayara restart atınca düzeldiğini fark ettim. Ben böyle sorunumu çözdüm aynı sorunla karşılaşan arkadaş olursa deneyebilir.
Çözümü şans eseri bir internet sayfasında gezerken buldum ve çözüm şu şekilde
Win+r ile çalıştırı açıp Regedit yazıyoruz ve Regedit'ten Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e96f-e325-11ce-bfc1-08002be10318} dizinindeki UpperFilters ismindeki dosyanın üstüne enter tuşu ile çift basıp veri yolunu sildim. Ve bilgisayara restart atınca düzeldiğini fark ettim. Ben böyle sorunumu çözdüm aynı sorunla karşılaşan arkadaş olursa deneyebilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı