Dell Vostro 1015 laptopa Windows 10 kurulmalı mı?

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Arkadaşlar elimde Dell Vostro 1015 model laptop var buna Windows 10 kurabilir miyim? Sürücüleri otomatik kendisi yükleme yapar mı?

Uygun sürücü varsa kuracaktır fakat sürücü problemi yaşamanız muhtemel.

Normal bir durumda tabii ki kurabilirsiniz. Bilgisayarınız USB'den boot etmeyi destekliyor mu ?
Destekliyor ama Windows 10 kurduğum belleği boot edemedim. Windows 7 sorunsuz kurdum. Sanırım Windows 10 UEFİ olarak yazdırdım belleğe ondan oldu bu GPT MBR olayı var ondan sanırım akşam tekrar deneyeceğim buradan bildiririm

Evet MBR olarak 32 bit Windows10 kurmuş bulunmaktayım laptopa tüm driverleri yükledi ve güncelleştirmeleri yapıyorum ve en güzel yanı da laptopun orjinal Windows 7 ürün anahtarini kabul etti çok hoşuma gitti. Tek eksiğim bir SSD. ;)

Evet MBR olarak 32 bit Windows10 kurmuş bulunmaktayım laptopa tüm driverleri yükledi ve güncelleştirmeleri yapıyorum ve en güzel yanı da laptopun orjinal Windows 7 ürün anahtarini kabul etti çok hoşuma gitti. Tek eksiğim bir SSD. ;)
RAM yükseltmesi yapabilirsen yap derim. Birde SSD olursa daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı