Çözüldü Dell Vostro 15 3000 Ubuntu yerine Windows kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tranter

Centipat
Yeni aldığım Dell Vostro 15 3000 laptopta Ubuntu yüklü olarak geldi ve ilk kez kullandığım bir işletim sistemi oldu. Windows 10 yüklemek istiyorum ama çok fazla kaynak yok.(Flash falan hazır halde).Genelde eski BIOS'la ilgili videolar var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Öncelikle bu komutlar ile WoeUSB'yi yukleyin;
Kod:
sudo add-apt-repository ppa:tomtomtom/woeusb
sudo apt update
sudo apt install woeusb
Sonra ise bu video ile yazdirabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle bu komutlar ile WoeUSB'yi yukleyin;
Kod:
sudo add-apt-repository ppa:tomtomtom/woeusb
sudo apt update
sudo apt install woeusb
Sonra ise bu video ile yazdirabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Merhabalar ben de yakın zamanda Dell Vostro 15 3500 laptop aldım Ubuntu 20.04 yüklü olarak geldi. Ubuntu' yu tamamen kaldırıp Windows 10 kurmak istiyorum fakat mevzuya pek hakim değilim kör topal bi takım videolar izledim fakat hiçbiri işimi görmedi. Bu yüzden 2 haftadır bilgisayarı verimli kullanamıyorum, adeta boşuna almışım gibi hissediyorum. Nasıl yapacağım konusunda lütfen yardımcı olur musunuz?

Yeni aldığım Dell Vostro 15 3000 laptopta Ubuntu yüklü olarak geldi ve ilk kez kullandığım bir işletim sistemi oldu. Windows 10 yüklemek istiyorum ama çok fazla kaynak yok.(Flash falan hazır halde).Genelde eski BIOS'la ilgili videolar var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Nasıl çözdünüz sorunu? Aynı durum bende de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı