Dell Vostro 5568 laptopta GTA 5 oynanır mı?

HEA

Femtopat
Arkadaşlar Dell Vostro 5568 laptopum var.

NVIDIA GeForce 940MX 4 GB
8 GB RAM DDR4
i7 7500U
256 GB SSD

Bu laptop ile GTA 5, Watch Dogs gibi oyunlar oynayabilir miyim?

Not: Önceden GTA 5 oynuyordum ama sonra çok kasmaya başladı çözüm var mıdır yoksa kaldırmıyor mu?

8 GB RAM DDR4
i7 7500U
256 GB SSD

Not: Önceden GTA 5 oynuyordum ama sonra çok kasmaya başladı çözüm var mıdır yoksa kaldırmıyor mu?
FPS Ortalama bu şekilde olması gerekli;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM DDR4
i7 7500U
256 GB SSD

im-nternnete açtığını gösteren videolar var hem zaten yetiyorda donuyorsa çözünürlük veya grafikleri düşürerek çözüme kavuşacaksın

teşekkürler peki bu laptopların bakımları falan oluyormu bana kastığı zaman macununa bak falan dediler ama benim öyle şeylerle ilgili bir bilgim yok

Teşekkürler peki bu laptopların bakımları falan oluyor mu bana kastığı zaman macununa bak falan dediler ama benim öyle şeylerle ilgili bir bilgim yok

Laptopun fan temizliği ve termal macunu değişimi çok önemli bir detay fazla ısındığından da FPS düşüşleri yaşıyor olabilirsin en son ne zaman temizlendi laptop?

Teşekkürler peki bu laptopların bakımları falan oluyor mu bana kastığı zaman macununa bak falan dediler ama benim öyle şeylerle ilgili bir bilgim yok.

Evet işlemcinin macunun değiştirilmesi ve yılda 1 kere içerisin temizlenmesi her konuda PC'yi hızlandıracaktır.

Geri
Yukarı