Dell XPS-13 9360 kaç TL eder?

Makaleler
8
Cihazımın modeli Dell XPS-13 9360. Kozmetik olarak 9/10. Dikkatli kullandım, çalışmayan aksamı yok. Bataryası değişeli 4,5 ay oldu.

Detaylı özelliklerinin bulunduğu PDF dosyasını ekledim.

2. el olarak kaç TL'ye satabilirim?
Up Up Up

Dosya Ekleri

• XPS-13-9360 .pdf
    1,3 MB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:

Tüh, ben de bir tane buldum 5250ye indirdim 5.000e indiremedim ama alacağım :D hayırlısı olsun teşekkür ederim cihazla ilgili olarak ekranı konusunda büyük beklentiye girdim alacağım modelde 3200x1800 QHD ekran var sizce yüksek beklentiye girmeme değecek kadar var mı kullanmış biri olarak nasıl yorumlarınız?

Tüh, ben de bir tane buldum 5250ye indirdim 5.000e indiremedim ama alacağım :D hayırlısı olsun teşekkür ederim cihazla ilgili olarak ekranı konusunda büyük beklentiye girdim alacağım modelde 3200x1800 QHD ekran var sizce yüksek beklentiye girmeme değecek kadar var mı kullanmış biri olarak nasıl yorumlarınız?

9360 modeli işlemci bakımından iyi değil. i7 7500U vardı kullandığım laptopta. Oyun bakımından da iyi değil. Üzer. Ama pil performansı çok iyiydi ki daha sonraki versiyonlarda iyileştirilmiştir. Ekranı da güzeldi. Höparlörler de fena değillerdi. Müzik ve film için tatmin ediciydiler. İçinde OEM Samsung NVMe SSD vardı. Yazılım desteği yoktu ama hızlıydı. Eğer amacınız kolay taşınan, pil ömrü iyi olan bir laptop alıp ev ve iş için kullanmak ise tatmin eder. Ama render alayım, oyun da oynayayım derseniz üzer.

9360 modeli işlemci bakımından iyi değil. i7 7500u vardı kullandığım laptopta. Oyun bakımından da iyi değil. Üzer. Ama pil performansı çok iyiydi ki daha sonraki versiyonlarda iyileştirilmiştir. Ekranı da güzeldi. Höparlörler de fena değillerdi. Müzik ve film için tatmin ediciydiler. İçinde OEM Samsung NVMe SSD vardı. Yazılım desteği yoktu ama hızlıydı. Eğer amacınız kolay taşınan, pil ömrü iyi olan bir laptop alıp ev ve iş için kullanmak ise tatmin eder. Ama render alayım, oyun da oynayayım derseniz üzer.

Oyun render değil tam olarak ev, iş, çalışma, seyahatlerde kullanıp (tren vb.) Pil ömrü ve güzel ekranı ile dizi-film o zaman doğru tercih yaptım diyebilirim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı