Dell XPS-9360 nasıldır?

Mapuscan Kiyici

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda Monster Abra v16.6.5 kullanıyorum. Hocalarının tavsiyesi üzerine en ucuz olarak bunu almıştım ama aslında böyle bir modele bile ihtiyaç yokmuş oyun falan oynamıyorum ve şarjı uzun giden ve uygun fiyatlı bir laptop istiyorum. Ondan bu modeli tercih etmeyi düşünüyorum sizce etmeli miyim? İ7-7500U 16 GB RAM, 512 GB SSD, 3200x1800 dokunmatik ekranlı versiyonu. Bu laptopun herhangi bir kronik sorunu falan var mıdır? 6 bin TL civarına alınabiliyor. Monster da bir sorun yaşamadım ve şimdi alacağım laptop için satacağımdan dolayı yeni alacağım laptoptan pişman olmak istemiyorum. Çünkü bir dönüşü olmayacak benim için.

Son düzenleme:
Dell XPS serisi Premium cihazlardır. Kolay kolay yolda bırakmaz. Ancak eski bir seriden bahsediyoruz, 7. nesil U serisi i7 işlemci yaptığınız işlere yetecekse alınabilir. Eski bir cihaz olduğu için batarya durumuna da dikkat edin, en azından ölü olmasın. Duruma göre bataryayı değiştirebilirsiniz, ancak 1000₺'ye yakın masrafı olabilir.

Dell xps serisi Premium cihazlardır. Kolay kolay yolda bırakmaz. Ancak eski bir seriden bahsediyoruz, 7. nesil u serisi i7 işlemci yaptığınız işlere yetecekse alınabilir. Eski bir cihaz olduğu için batarya durumuna da dikkat edin, en azından ölü olmasın. Duruma göre bataryayı değiştirebilirsiniz, ancak 1000₺'ye yakın masrafı olabilir.

Kodlama ile uğraşıyorum bir de bölümümden dolayı basit SolidWorks modellemeleri ve Ansys kullacağım onlar içinde yeterli olur galiba işlemci.

Geri
Yukarı