Demirören Holding, Azerbaycan Milli Piyangosu'nu da devraldı

Türkiye’de Milli Piyango’yu işleten iktidara yakın Demirören Grubu, Azerbaycan Milli Piyangosu'nun yönetimini de devraldı.

milli-piyango-demiroren-e-devredilirken-kdv-sessiz-sedasiz-sifirlanmis-814335-5.jpg

Anlaşma için gerçekleştirilen imza törenine, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Azerbaycan Ekonomi Bakanlı Mikayil Jabbarov, Türkiye'nin Azerbaycan Büyükelçisi Erkan Özoral, Azerbaycan Devlet Mül. Sor. Bşk. Vek. Matin Eynullayev katıldı.

İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Şans oyunları sektöründe global lider olmak vizyonuyla çıktığımız yolda ilk adımımızı kardeş ülke Azerbaycan'da atmak istedik. Bundan dolayı büyük bir mutluluk içindeyiz” dedi.

Kaynak: Demirören Holding, Azerbaycan Milli Piyangosu'nu da devraldı

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
Türkiye’de Milli Piyango’yu işleten iktidara yakın Demirören Grubu, Azerbaycan Milli Piyangosu'nun yönetimini de devraldı.

Eki Görüntüle 899871

Anlaşma için gerçekleştirilen imza törenine, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Azerbaycan Ekonomi Bakanlı Mikayil Jabbarov, Türkiye'nin Azerbaycan Büyükelçisi Erkan Özoral, Azerbaycan Devlet Mül. Sor. Bşk. Vek. Matin Eynullayev katıldı.

İmza töreninde konuşan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Şans oyunları sektöründe global lider olmak vizyonuyla çıktığımız yolda ilk adımımızı kardeş ülke Azerbaycan'da atmak istedik. Bundan dolayı büyük bir mutluluk içindeyiz” dedi.

Kaynak: Demirören Holding, Azerbaycan Milli Piyangosu'nu da devraldı
Bismillah diyip çarkı çevirecekler (!):D.

KS
Onur Altuğ Sever
Makaleler
91
Yer
Çengelköy
Demirören'in Milli Piyango'yu işletmesinden sonra yaşanan gariplikler.

mazharahmet

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Şans oyununda global lider olmak istersin fakat kumar ülkende yasaktır. Neyse, zaten en demokratik Türk devleti biziz. Bu haber anormal değil yani.

Roux

Hectopat
Makaleler
25
Yer
İstanbul
Demirören'in Milli Piyango'yu işletmesinden sonra yaşanan gariplikler.
Halkın parasını buradan da sömürüyorlar kısaca.

TommyVercetti003

Centipat
Makaleler
1
Yer
Texas
Şans oyununda 'şans' arayanlara ne demeli?

Yeni konular

Yukarı