Demo Niyetine Korsan Oyun Oynamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsana karşı çıkanlar öyle bir karşı çıkmış ki sanırsın @Jira hocanın dediği gibi Winrar'ı orjinal kullanıyorlar :D

Soruya cevap verecek olursak bence oynanır neden derseniz hiç kimse steame bi' oyun denemek için 299TL atmaz. Hadi oyun hoşuna gitmedi, adamın 299TL orda yansın mı? :D

Son düzenleme:
Şimdi de bizi korsanı tasvip ediyormuşuz şekilde lanse ettirmeye çalışıyorlar :)
Kimseye böyle bir atıfta bulunmadım, ortadaki eylem hakkında neyi yanlış bulduğumu söyledim.

Gerçi kime anlatıyorsun. Bunları diyenlerin bile bilgisayarında en az 2 korsan program vardır.
Bilgisayarımda tek bir korsan yazılım yok. Winrar bile kullanmıyorum, onun yerine açık kaynak kodlu 7-zip kullanıyorum.
Forumda bu kadar tanınan birisinin mahalle ağzıyla laf yetiştirmesini çok garip buldum. Eleştiriye bu gibi cevap veren insanlara saygı duymak değil, muhattap bile olmamayı tercih ederim.

Bu arada herkes oyunu Steam'den almıyor. Diyelim ki key aldı. Nasıl iade edecek? Böyle mantık yok.

Her şey kağıt üstünde yazdığı gibi de olmaz. Örn: Crysis 3. Parasını verdim, oyunun istediği sisteme sahibim ama leş optimizasyon yüzünden sistemim yetmiyor. İade edemiyorum. E? Ne yapacağım?

Yok böyle bir şey. İnternete, işlemci/ekran kartı + oyun kombinasyonunu yazınca tonla benchmark videosu çıkıyor. "Ya bilgisayarım açmazsa?" duyduğum en saçma bahane.
Oyunu iade edemeyeceğiniz yerlerden almanız bir şey ifade etmiyor. Böyle yerlerden oyun alarak riske giren sizsiniz, sonucuna katlanacaksınız paşa paşa.

Üstüne alınmana gerek yok. Ben birine söylersem etiketlerim. Ortaya konusuyorum :)

Üslubumda da yanlış bir şey yok. Beni tanıyan da üslubumun nasıl olduğunu bilir zaten, bu sebeple kimseye kendimi kanıtlayacak değilim. Herkes güzel gönlünün anlamak istediği gibi anlayabilir.

O dediğin her zaman tutmuyor işte. Teorik ile pratik arasındaki fark aynı değil.

Her aynı model işlemcinin O.C performansı nasıl aynı değilse her aynı sistemin her oyuna tutumu da aynı değil.

Tecrübe eden bilir, daha fazla bir şey demeye gerek yok.

Buradaki zengin bitmeler bizim babamızın petrol kuyusu var zannediyor bir oyun için 300 TL gibi saçma bir rakam verilmez heleki ülkenin şu ekonomisi göze alırsak. İndir oyna korsanı beğenirsen Steam'den indirimleri kovala al orjinal abartmaya gerek yok.

Buradaki zengin bitmeler bizim babamızın petrol kuyusu var zannediyor bir oyun için 300 TL gibi saçma bir rakam verilmez heleki ülkenin şu ekonomisi göze alırsak. İndir oyna korsanı beğenirsen Steam'den indirimleri kovala al orjinal abartmaya gerek yok.
Ben en fazla 48 lira verdim bir oyuna bekleyip alabilirsin illa 300 lira vermene gerek yok.

Denedikten sonra alırsın biter.

Arkadaşlar her konuyu tartışmaya götürmeye ne gerek var? Korsan oyun indirip, çeşitli virüsleri bilgisayarınızda barındırmak istiyorsanız, devam edin. O oyunları herkes babasının hayrına kırmıyor.

Bilgisayar Korsanları, Sahte Oyunları Kullanarak Saldırıyor Bu da daha geçen gün denk geldiğim bir haber. İyi Sosyaller!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı