Demon Slayer nereden izlenir?

Yeniyim izlemek istediklerim arasında attack on titan, my Hero academia, akame ga kill, DotA ve demon slayer var.
My Hero Academia izlediğim en berbat 3. anime , akame ga kill ise izlediğim en berbat 2. anime , benim tavsiyem vinland saga , kny (demon slayer) , snk (shingeki no kyojin), slice of life komedi olarak GTO vardır favorilerimden çok güldüğüm bakmanı öneririm ve kesinlikle tokyo ghoul izleme boşuna zaman kaybı.

O zaman attack on titan ile başlıyorum sizce anime ile mi başlayayım manga ile mi?

Netflix var.

Zevk meselesi bence. Çizgi roman tarzında hoşunuza gidiyorsa manga, film, dizi tarzında seviyorsanız anime.

Ama arkadaşın dediğin gibi 2022'de Aot'un yeni sezonu çıkana kadar spoiler yememek istiyorsanız mangayı okumakta da fayda var. Sarmaz gibi durmasına rağmen çok güzel ilerliyor mangalar.

Zevk meselesi bence. Çizgi roman tarzında hoşunuza gidiyorsa manga, film, dizi tarzında seviyorsanız anime.

Ama arkadaşın dediğin gibi 2022'de Aot'un yeni sezonu çıkana kadar spoiler yememek istiyorsanız mangayı okumakta da fayda var. Sarmaz gibi durmasına rağmen çok güzel ilerliyor mangalar.
Manga alıcağım galiba.

Snk nin animesini izle bitir sonra mangaya 114 den başla bence.

tranimeizle ve dafflix berbat , Türkanime ya da küçük bir ihtimal ile Anizm haricinde bir yerden izlenmesine karşıyım açıkcası. Anizm'in tasarımcısı olan arkadaşım bilene türkanime den izliyor hani diğerleri direk yan sanayi ürünler gibi. Fansub olarak ise , Arcadia , AniSekai , AniTürk (Kurucusu Anizm'in tasarımcısı) , PuzzleSubs , Adonis den izlemen Knaves'den uzak durmalısın (çevirileri berbat)

Katılıyorum çizim ve animasyonlara çok yazık olur. Sezon 4 part 2'nin başlaması gereken yerde başlayın bana sorarsanız mangaya. Gerçekten 9 ay sabredilemeyecek bir yerde bitiriyor çünkü.

AoT ve Demon Slayer gibi şeylerin kesinlikle animesinin izlenmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü bunlar gibi animeler direk görsel şölen oluyor.

tranimeizle ve dafflix berbat , Türkanime ya da küçük bir ihtimal ile Anizm haricinde bir yerden izlenmesine karşıyım açıkcası. Anizm'in tasarımcısı olan arkadaşım bilene türkanime den izliyor hani diğerleri direk yan sanayi ürünler gibi.
Türkanimetv en rahat olanı zaten buna katılıyorum ama bazı eski animelerde veya az bilinenlerde kaynak sıkıntısı olabiliyor bu durumlarda tranimeden bulabiliyorum bunlari

İngilizcen var ise Nyaa.si çok iyi ben bazen oradan izliyorum adamlar 2 redakte bilene yapıyor tavsiye ederim ve snk izlenicek ise AniTürk'ten izlenmeli Fransua , Plucky ve Regera iyi çevirdi.

Katılıyorum çizim ve animasyonlara çok yazık olur. Sezon 4 part 2'nin başlaması gereken yerde başlayın bana sorarsanız mangaya. Gerçekten 9 ay sabredilemeyecek bir yerde bitiriyor çünkü.

Aot ve demon slayer gibi şeylerin kesinlikle animesinin izlenmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü bunlar gibi animeler direk görsel şölen oluyor.

Kaçıncı cilt olarak geçiyor S4 P2 ona göre alacağımda.

Geri
Yukarı