Demon Slayer nereden izlenir?

150 küsür diye biliyorum.
Fazla bölümlü olarak hunterxhunter 2011 de olabilir 140 civarı olması lazım

O zaman 1 ay 20 Cilt alıp 2. ay 21 cilt alsam Biter :D
Eğer ömrünü çürütmek istiyor isen One Piece başlayabilirsin 100 bölümünü filen izledim ve başlıyacağım bende , 966bölümde galiba her hafta pazar geliyor ve acayip hype lanıyorum gördüğüm zaman , Bleach izlemeni öneririm favori animemdir şuanda re-watch yapıyorum bu sene son 50 bölümü gelicek 10 senenin ardından.

150 küsur diye biliyorum.

Eğer ömrünü çürütmek istiyor isen One piece başlayabilirsin 100 bölümünü filen izledim ve başlıyacağım bende, 966bölümde galiba her hafta pazar geliyor ve acayip hype lanıyorum gördüğüm zaman, bleach izlemeni öneririm favori animemdir şu anda re-Watch yapıyorum bu sene son 50 bölümü gelecek 10 senenin ardından.

O ne abi 1000 bölüm ne bak korktum her bölüm kaç saat.

Her anime bölümü genelde 23 dakika ama opening 2-1.5 dakika , endind de 1.5 dakikadır yani 1 ölüm 20 dk ya geliyor ama Hellsing mesela bazı bölümleri 40dk oluyor hoş açıkcası , bildiğim kadarıyla one piece'in bütün bölümleri 20dk. Naruto'nunda aşağı kalır yanı yok 720 bölüm oda ve One piece aktif olarak 1998 den beri devam ediyor 1999 da olabilir, Pokemonda 1300 bölüm filendi galiba.

Her anime bölümü genelde 23 dakika ama opening 2-1.5 dakika , endind de 1.5 dakikadır yani 1 ölüm 20 dk ya geliyor ama Hellsing mesela bazı bölümleri 40dk oluyor hoş açıkcası , bildiğim kadarıyla one piece'in bütün bölümleri 20dk. Naruto'nunda aşağı kalır yanı yok 720 bölüm oda ve One piece aktif olarak 1998 den beri devam ediyor 1999 da olabilir, Pokemonda 1300 bölüm filendi galiba.
Narutodan filler bölümleri çıkarınca baya azalıyor one piecede de öyle mi ? izlemedim hiç

Narutodan filler bölümleri çıkarınca baya azalıyor one piece de öyle mi ? izlemedim hiç
Amcam izliyor benim ve öyle değil her manga ch si 1 bölüme eşit ama bundan bölüm içi filler çok var 20dk olması için ama teknik olarak mangaya sadık ilerleyen fillersız bir anime.
3D animeleri sevmiyorum o yüzden bakmadım ama yenisin dediğim gibi snk , kny ya da gto ile başlaman.

Amcam izliyor benim ve öyle değil her manga ch si 1 bölüme eşit ama bundan bölüm içi filler çok var 20dk olması için ama teknik olarak mangaya sadık ilerleyen fillersız bir anime.
3D animeleri sevmiyorum o yüzden bakmadım ama yenisin dediğim gibi snk , kny ya da gto ile başlaman.
Sondaki 3 lüye bende jjk yi ekliyim bari bunlarla başlamak ısındırır seni animeye

Türkanime den izleyebilirsin , demon slayer animesini sever isen mangasına bakabilirsin mangasında şuanda 72.ch deyim ve acayip iyi gidiyor. Animesi ise yeni başlayan bi anime fanı için beyaz inci. Ama animeye başlıyacak isen en azından basic bir shounen ile başlamanı tavsiye ederim. Birçok kişi naruto veya death note ile başlar benim sana tavsiyem ise Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) çok iyidir 2022 de yeni sezonu gelicek. Animesini oku sonra 114.ch den okumaya başlarsın sarar.
knk mangasına filmi izleyen biri nerden başlamalı

Geri
Yukarı