Deneme çözerken zorlanıyorum

Sayısalcı olduğum için ilk önce matematik ile başlarım genelde. Matematik de sevdiğim bir derstir. Ama bazı denemelerimde Türkçe, sosyal ve fen ile de başladığım olmuştur.

Yukarıda belirttiğim gibi sorularda sıkıntım yok, süre de yetiyor fazlasıyla. Ben sınavın yarısında yorgun düşüyorum veya kafam başka yerlere gidiyor. Bu sorunu aşmak istiyorum sadece hocam.
Benim aklıma bir şey geldi sizinle de paylaşmak istedim. Deneme çözerken YouTube'dan pomodoro tekniğiyle çalışan birilerinin videosunu açıp beraber yapıyormuş gibi takılabilirsin.

Benim aklıma bir şey geldi sizinle de paylaşmak istedim. Deneme çözerken YouTube'dan pomodoro tekniğiyle çalışan birilerinin videosunu açıp beraber yapıyormuş gibi takılabilirsin.

Sanırım bu daha da dikkat dagıtır YouTube'ye giren biri ve özelliklede sıkılmışsa daha da devam edecektir.

İlk mattan başla sonra türkçe geç. Ben öyle yapınca 30 dk kala sınav bitiyodu. Öbür türlü türkçeden başlayınca son dakikalarda bitiyordu. Birkaç kere dene böyle hoşuna giderse devam edersin.
Merhaba Sosyal. Başlıkta gördüğünüz gibi sıkıntım TYT denemeleri hakkında. Az önce bir deneme daha oldum. Normalde dershanede olurduk denemeleri. Şimdi evde olduğumdan mıdır nedir denemelerde zorlanıyorum. Türkçe bitse matematiği kafam kaldırmıyor. Ya da tam tersi olunca da aynı. Sosyal ve fen de arada kaynıyor bazen. Sosyalde kolay soruları bile kaçırabiliyorum. Süre sıkıntım yok, fakat denemenin yarısında yorgunluk ağır basıyor ve bu yüzden soruları kafam almıyor. Denemelerde böyleysem gerçek sınavda ne yaparım bilemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
İzlemiyorsan Rüştü Hoca izlemeni de öneririm.

@Epicfeno ben de öyle yapıyorum hocam. İlk matematik sonra Türkçe. Fakat dediğim gibi sınav yarısı yorgun düşüyorum, bu yüzden çok soru kaçırdım diğer branşlardan.

Merhaba Sosyal. Başlıkta gördüğünüz gibi sıkıntım TYT denemeleri hakkında. Az önce bir deneme daha oldum. Normalde dershanede olurduk denemeleri. Şimdi evde olduğumdan mıdır nedir denemelerde zorlanıyorum. Türkçe bitse matematiği kafam kaldırmıyor. Ya da tam tersi olunca da aynı. Sosyal ve fen de arada kaynıyor bazen. Sosyalde kolay soruları bile kaçırabiliyorum. Süre sıkıntım yok, fakat denemenin yarısında yorgunluk ağır basıyor ve bu yüzden soruları kafam almıyor. Denemelerde böyleysem gerçek sınavda ne yaparım bilemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Dostum ne yaptın?

Geri
Yukarı