Deneme lisansında neden güncelleme yapılıyor?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Windows 10 deneme sürümü kullanıyorum. Yani etkinleştirilmemiş sürümdeyim. Bence Windows 10'un güncelleme yapmaması gerekiyor. Neden lisanslı olmayan kullanıcılara güncelleme geliyor ki? Onları neden bu kadar çok düşünüyor?

Windows 10 deneme sürümü kullanıyorum. Yani etkinleştirilmemiş sürümdeyim. Bence Windows 10'un güncelleme yapmaması gerekiyor. Neden lisanslı olmayan kullanıcılara güncelleme geliyor ki? Onları neden bu kadar çok düşünüyor?

Düşünmeyle alakası yok herkes aynı güncelleme sunucundan güncelleme alır. Sonuçta adam lisans alamayabilir ama adamın ürününü kullanıyor. Kullanması bile Microsoft'a yararı oluyor. Çünkü adam Online ödeme vs yapıyor. Güncelleme vermese başka işletim sistemlerine yönelmesine sebep olabilir. Müşteri kaybetmek istemez.

Düşünmeyle alakası yok herkes aynı güncelleme sunucusundan güncelleme alır. Sonuçta adam lisans alamayabilir ama adamın ürününü kullanıyor. Kullanması bile Microsoft'a yararı oluyor. Çünkü adam Online ödeme vs. yapıyor. Güncelleme vermese başka işletim sistemlerine yönelmesine sebep olabilir. Müşteri kaybetmek istemez.
Peki Windows 11 güncellemesi neden gelmedi? Müşteri kaybetmek mi istiyor?

Geri
Yukarı