Deneme sınavım kötü mü?

Rikaf Adam

Centipat
Bugün deneme sınavı olduk 8. sınıf öğrencisiyim Türkçe: 2 yanlış inkılap tarihi: Full din kültürü: Full İngilizce: Full fen: 1 yanlış matematik: 5 yanlış 3 boş sözel dersler iyi geçse de sayısal çok kötü geldi bana. Sizce matematik netlerimi arttırmak için ne yapabilirim? Normalde okulda ilk 3'e girerdim, 2-3 matematik netinden 6. olmuşum. Bu kadar kötü beklemiyordum, sizce iyi mi yoksa kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:

SelimAkoguz

Centipat
Yer
Selim
Bugün deneme sınavı olduk 8. sınıf öğrencisiyim Türkçe: 2 yanlış inkılap tarihi: Full din kültürü: Full İngilizce: Full fen: 1 yanlış matematik: 5 yanlış 3 boş sözel dersler iyi geçse de sayısal çok kötü geldi bana. Sizce matematik netlerimi arttırmak için ne yapabilirim? Normalde okulda ilk 3'e girerdim, 2-3 matematik netinden 6. olmuşum. Bu kadar kötü beklemiyordum, sizce iyi mi yoksa kötü mü?
Bu kadar çok yanlışla nasıl 6. oluyorsun bizim ortaokuldakiler süper zekaydı sanırım 😄
8. sınıf matematiği basit bence bazı yerler dışında. Youtube'dan her konu için video izlesen tamamdır bence. Önerebileceğim Youtube kanalı yok ama, doğru düzgün kanal yoktu 2 sene önce şuan da 8. sınıf tarafı nasıl bilemiyorum.

Furkan Nural

Picopat
Sayısal dışında gayet güzel. Matematik problemleri olan test kitapları alabilirsiniz.

FurkannC

Kilopat
Makaleler
1
Netlerin güzel. Yanlış yaptığın soruları incele ve sonraki denemede daha az yanlış yapmayı kafana koy. Çalışma planını da buna göre ayarla.

Yukarı