Deneme sınavım kötü mü?

Rikaf Adam

Hectopat
Bugün deneme sınavı olduk 8. sınıf öğrencisiyim Türkçe: 2 yanlış inkılap tarihi: Full din kültürü: Full İngilizce: Full fen: 1 yanlış matematik: 5 yanlış 3 boş sözel dersler iyi geçse de sayısal çok kötü geldi bana. Sizce matematik netlerimi arttırmak için ne yapabilirim? Normalde okulda ilk 3'e girerdim, 2-3 matematik netinden 6. olmuşum. Bu kadar kötü beklemiyordum, sizce iyi mi yoksa kötü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda 7 kişi varsa kötü evet. Herhangi normal bir okul ise ekstrem derecede iyi. Sayısalınız kötü ise sayısal çalışın biraz daha?

Bugün deneme sınavı olduk 8. sınıf öğrencisiyim Türkçe: 2 yanlış inkılap tarihi: Full din kültürü: Full İngilizce: Full fen: 1 yanlış matematik: 5 yanlış 3 boş sözel dersler iyi geçse de sayısal çok kötü geldi bana. Sizce matematik netlerimi arttırmak için ne yapabilirim? Normalde okulda ilk 3'e girerdim, 2-3 matematik netinden 6. olmuşum. Bu kadar kötü beklemiyordum, sizce iyi mi yoksa kötü mü?
Bu kadar çok yanlışla nasıl 6. oluyorsun bizim ortaokuldakiler süper zekaydı sanırım 😄
8. sınıf matematiği basit bence bazı yerler dışında. Youtube'dan her konu için video izlesen tamamdır bence. Önerebileceğim Youtube kanalı yok ama, doğru düzgün kanal yoktu 2 sene önce şuan da 8. sınıf tarafı nasıl bilemiyorum.

Sayısal dışında gayet güzel. Matematik problemleri olan test kitapları alabilirsiniz.

Netlerin güzel. Yanlış yaptığın soruları incele ve sonraki denemede daha az yanlış yapmayı kafana koy. Çalışma planını da buna göre ayarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı