Çözüldü Denetim Masasında kulaklığım yerine hoparlörüm gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TahaTarim

Centipat
Düne kadar her şey iyiydi fakat bugün bilgisayarı açtığımda kulaklığımın bass vermediğini fark ettim. Bass'ı hep ses denetim masasından ayarlardım. Denetim masasına girdiğimde orada kulaklığım yerine hoparlörüm olduğunu gördüm ve tıkladığımda bass ayarı gibi seçeneklerin ayarlama menüsü olmadığını gördüm. Oradaki hoparlörü eskisi gibi nasıl kulaklığa çeviririm?
Screenshot_1.jpg

Çözüm
Düne kadar her şey iyiydi fakat bugün bilgisayarı açtığımda kulaklığımın bass vermediğini fark ettim. Bass'ı hep ses denetim masasından ayarlardım. Denetim masasına girdiğimde orada kulaklığım yerine hoparlörüm olduğunu gördüm ve tıkladığımda bass ayarı gibi seçeneklerin ayarlama menüsü olmadığını gördüm. Oradaki hoparlörü eskisi gibi nasıl kulaklığa çeviririm?
Eki Görüntüle 836623
Bilgisayardaki ikinci girişe mikrofon koymalısınız.
Eki Görüntüle 836623
Bilgisayardaki ikinci girişe mikrofon koymalısınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı