Çözüldü Deneyap Kart "Header fields are too long for server to interpret" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

356463

Hectopat
Makaleler
7
Deneyap Kart kamerasına uzaktan bağlanmak istiyorum. Kamerayı 192.168.4.1:81 adresine yönlendirdim. Lokal ağdan bağlandım ve kamera gözüküyor. Ama uzaktan bağlanınca "Header fields are too long for server to interpret" hatası alıyorum, hem Packetriot hem de Ngrok'da. Nasıl çözebilirim?

@SideWinder @Eray T

Çözüm
Bu konuyu burada da açar mısın? Geliştirici ekiple bakalım, ozgbostan'ı ve beni de etiketle.

Bir de kodunu atabilir misin, ben de deneyeyim. Şu an kart ile alakalı yoğun hata giderme yapıyoruz. Kartla ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum. Ama öyleyse buna da bakarız.
Karta uzaktan gelen giden HTTP isteklerinin header kısımlarını localde Wireshark ile kontrol eder misin? Bizimle paylaş.

Ek olarak ESP32 config içinden (erişebiliyorsundur sanırım, Deneyap Kart inceleme fırsatım olmadı) şuradaki değeri değiştirip tekrar bakar mısın?

Kod:
config.max_resp_headers = 50;

Karta uzaktan gelen giden HTTP isteklerinin header kısımlarını localde Wireshark ile kontrol eder misin? Bizimle paylaş.

Ek olarak ESP32 config içinden (erişebiliyorsundur sanırım, Deneyap Kart inceleme fırsatım olmadı) şuradaki değeri değiştirip tekrar bakar mısın?

Kod:
config.max_resp_headers = 50;
Config'e erişemedim. Wireshark logları: deneyapkart.pcapng

Config'e erişemedim. Wireshark logları: deneyapkart.pcapng
Akşam incelerim müsait vakitte. Şimdi bilgisayar başında değilim.
--
@356463
Baktım, header bilgisinde aşırı bir sıkıntı görmedim. İstekler normal. ESP32'nin config ayarlarında bir kısmı değiştirmen lazım fakat ona nasıl erişebileceğini Deneyap Kart bende olmadığı için bilmiyorum.

@SideWinder hocamız yardımcı olur görürse diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bu konuyu burada da açar mısın? Geliştirici ekiple bakalım, ozgbostan'ı ve beni de etiketle.

Bir de kodunu atabilir misin, ben de deneyeyim. Şu an kart ile alakalı yoğun hata giderme yapıyoruz. Kartla ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum. Ama öyleyse buna da bakarız.

Çözüm

Geri
Yukarı