Deneyap Kart ısındı

Rikaf Adam

Centipat
Deneyap Kart ile kodlama yapıyordum ESP32 hatası verdi bir bakayım derken kartın çok fazla ısındığını fark ettim. Elimi direkt çektim ve acımıştı. Sizce neden olmuştur ve bilgisayara zarar vermiş midir?

Mahkemeliğim

Decapat
Yer
Bakırköy Adliyesi
Deneyap Kart ile kodlama yapıyordum ESP32 hatası verdi bir bakayım derken kartın çok fazla ısındığını fark ettim. Elimi direkt çektim ve acımıştı. Sizce neden olmuştur ve bilgisayara zarar vermiş midir?

Üzerinde uzun süre çalışırsanız öyle olur. Soğuyunca devam edin.

yusuftali

Femtopat
Teşekkür ederim peki bilgisayara bir zarar gelme ihtimali var mı?

Daha önce termal macun deneyimin varsa kendin yapabilirsin ama ilk olacaksa bir bilgisayarcıya götürmen daha mantıklı olur öğrendikten sonra kendinizde yapabilirsiniz.
Yoktur, büyük ihtimalle işlemcisi fazla yüke girmiştir kartın.

30 40 dakikada işlemci fazla yüke girmez.
Teşekkür ederim peki bilgisayara bir zarar gelme ihtimali var mı?

Eğer çok fazla termal macun sürerseniz işlemci ve anakartın çöp olmasına neden olabilirsiniz?

KS
KS
Rikaf Adam

Rikaf Adam

Centipat
Daha önce termal macun deneyimin varsa kendin yapabilirsin ama ilk olacaksa bir bilgisayarcıya götürmen daha mantıklı olur öğrendikten sonra kendinizde yapabilirsiniz.

30 40 dakikada işlemci fazla yüke girmez.

Eğer çok fazla termal macun sürerseniz işlemci ve anakartın çöp olmasına neden olabilirsiniz?
Neyden bahsediyorsunuz karttan mı bilgisayardan mı eski mesajlarda neyden bahsediyordunuz anlamadım :D

Yukarı