DenizBank Bonus Kesim Tarihi Değiştiremiyorum

FinnPUBG

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kesim tarihi bu ayın 17’si son ödeme tarihi ise 27’si olarak gözüküyor. Yaklaşık 16.000₺ alışverişim olucak. Kesim tarihi değiştirme işlemi yaparak diğer ayın 5’ine ayarladık ancak bu ay kesim tarihi 17’sinde kesilicek ve sonraki aylar 5’inde kesilecek olarak işleme geçti. Kartın şu anda herhangi bir borcu yok, uzun süredirde kullanılmayan bir kart ve daha yeni şifre oluşturduk, 20.000₺ limiti var. Ben alışverişimi şimdi 12 ay taksitli yapmak istiyorum ama 17’si kesim tarihi olduğu için bu ay ödemeye başlamam gerekli değil mi? Diğer aydan itibaren ödemek istiyorum. Bu mümkün mü? Yoksa 17’sine kadar beklemek zorundamıyım? 17’sinde ekstre kesicek ve herhangi bir borç yok sonra yeni döneme geçip birdahaki ekstreyi ayın 5’inde kesicek. Bunu değiştiremez miyim? Bankayla iletişime geçsem yardımcı olurlar mı? MobilBank uygulamasından yaptığım zaman ”Bu ayın ekstresi 17’sinde, gelecek ayın ekstresi 5’inde kesilecek” şeklinde yazı alıyorum. 17’sinde kesmesin istiyorum.

17'si olan hesap kesim tarihine müdahale edemezsiniz. ayın 17'inden önce alışveriş yaparsanız 27'sine kadar ödeme yapmanız gerekir. 17'yi 18'ine bağlayan gece hesap kesilir ve talimatınız üzerine bir sonraki hesap kesim tarihiniz ayın 5'i olarak ayarlanır.

18 Mayıs gününden itibaren yapacağınız alışveriş için 5 haziran 15 haziran arası ödeme yaparsınız. Ayrıca şunu da unutmayın, bir çok karta taksit bağladığınızda hesap kesim tarihi o taksit bitene kadar değiştirilemez. Bilginize.

17'si olan hesap kesim tarihine müdahale edemezsiniz. ayın 17'inden önce alışveriş yaparsanız 27'sine kadar ödeme yapmanız gerekir. 17'yi 18'ine bağlayan gece hesap kesilir ve talimatınız üzerine bir sonraki hesap kesim tarihiniz ayın 5'i olarak ayarlanır.

18 Mayıs gününden itibaren yapacağınız alışveriş için 5 haziran 15 haziran arası ödeme yaparsınız. Ayrıca şunu da unutmayın, bir çok karta taksit bağladığınızda hesap kesim tarihi o taksit bitene kadar değiştirilemez. Bilginize.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı