DenizBank kredi kartı ekstreye yansıyor

ValorantCypher

Yoctopat
Daha fazla  
Dostlarım, babamın kredi kartından oyun almak istiyorum. Babamın haberi var. Şimdi kartta 4000 TL var ve ben 50 TL'sini harcayacağım ama ekstreye yansıyor. Yani kredi kartından kesilmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Hocam şimdi şöyle bir alışveriş yaptınız diyelim ben valonrant'a 50 tl yatıracağım ve 4000 tl den kesilmiyor para.Ay sonu ekstresine yansıyor.

Hocam şimdi şöyle bir alışveriş yaptınız diyelim ben valonrant'a 50 tl yatıracağım ve 4000 tl den kesilmiyor para.Ay sonu ekstresine yansıyor.
Harcamanız 4000 Tl'den düşer ekstreye yansır bekleyen işlemlerde olur genelde kredi kartı ise bu normal zaten. Banka kartı ise hesap kartı yani o zaman 4'ten düşer.

50 TL'den fazlaya gelecektir. Hesap keserken kmh falan falan gibi faiz tahakkuku adı altında hesap kesim faizleri uygulanıyor. Sadece 50 TL olsa bile 50 TL'nin ne kadarı ekstreye yansır bilemiyorum. Bankamatik kartı varsa onunla satın al. Kredi kartından hiç alışveriş yapılmadıysa sadece 50 TL için kredi kartını kullanmayın. 2-3-5 belki de 10 TL faiz yemenin anlamı yok. Fakat alıp hemen yatırırsanız çok fazla bir şey fark etmeyebilir. Onu istersen müşteri temsilcisine sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı