Denizbank Şikayetleri

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Bu bankayla, bağlı bulunduğum üniversite ve Beşiktaş'ta çalıştığım için istemeden bir bağa sahip oldum :)
Sağ olsunlar "Kurtaran Hesap" diye isimlendirdikleri sistemi de az kullanmadım, işime yarayan yönlerini, faydalarını da söyleyeceğim elbette. Her banka sunuyor ancak internet alışverişinde de sürekli kullandım kartlarını.

Ancak bir süre sonra istemediğim halde, herhangi bir talepte bulunmadığım halde "Bana yeni kartlar göndermeye başladılar". Şifre oluşturmam için gereksiz yere rahatsız edildim.
D-Şarj Bonus gibi kredi kartları gönderildi, halbuki çalışsak da henüz öğrenciyiz :)

Onu geçtim, vadesiz hesap kartım kayboldu. Yenisini istedim ve hemen gönderdiler. Yalnız ufak bir farkla "Kredili hesaba çevirip" öyle yollamışlar. Yok onun dönem borcu yok bunu son yatırma tarihi, gereksiz yere uğraştırdılar beni. Fazladan para verdim 1 ay boş yere, ufak bir miktar da olsa ben gelemem böyle şeylere, bilirsiniz.

Neyse adamların bankasına gidiyoruz hesap kapatmaya, tıka basa dolu. Zaten hesap açtırırken bile kaç saat bekledim haddi hesabı yok. Yani bu Bireysel Bankacılık kısmı bu kadar mı yavaş işler. İnsanların ömründen bu kadar mı fazla çalınır.

Bunun dışında müşteri hizmetlerine bağlanma süresi bazen o kadar uzuyordu ki onun için de bir konu açmıştım bankalar bölümünde, görebilirsiniz.

Bugün 1 şubesine gittim yine aynı doluluk yine aynı bekleme süresi. Çıktım gittim başka şubesine bu sefer daha boştu. 15 kişi taş çatlasın ya var ya yoktu. Yinede bir dünya bekledim, en sonunda bütün hesaplarımı kapattırdım.

Bankadan kalan 28 kuruşum vardı onu da istedim. Bozuk paraları yoktu 1TL vermek zorunda kaldılar :)
Sonunda yakamdan attım şu bankayı. Belki tüm bankalar böyledir bilmiyorum ancak ben hiç haz etmedim bu bankadan.

Yalnızca internet alışverişlerim için basit bir kart bulacağım, başka bir karta da hayatımda yer vermeyeceğim bundan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
72 kuruş hayırlı olsun. :D
Tabii bankanın attigı kazıkları saymazsak karlı çıkmışsınız. :D
Yapı kredi ve Akbank ile işim olmuştu. Hızlıca işimi halletmiştim. Onlara bakabilirsiniz. (y)

Keşke herkes bu şekil bilinçli tepki koysa, ama işte; tepki yok kötü hizmet var ve en beteri de kazık var...

Farklı bir durum olsa da: Geçenlerde yine Denizbank'tan arandım...
Bana son yaptığım 400 TL'lik miktarı falanca miktardaki bana özel faiz oranıyla teksitlendirelim önerisinde bulunduler. Hayır, gerek duymuyorum, teşekkür ederim dedim. Arayan kişi ısrar etti... Sonunda dayanamayıp ona" bana bak gerizekalı beyfendi, benim bu ay ki Deniz Bonus kartımın ödenmesi gereken borcu 7 bin TL'in üzerinde, siz neden bu toplam borcu değil de yanlızca 400 TL'sini taksitlendirmeye çalışıyorsunuz? -vır vır vır... Kapattım telefonu.

Tabi sadece bu banka böyledir diğer bankalar daha iyidir anlamına gelmez. Yapıkredi kartını öneren arkadaş yanılıyor mesela. Bana göre Deniz bank o bankadan biraz daha iyi. En azında kartın vb. ödeme günleri yaklaştığında size tehdit niteliğinde mesajlar atmıyor :D

Keşke herkes bu şekil bilinçli tepki koysa, ama işte; tepki yok kötü hizmet var ve en beteri de kazık var...

Farklı bir durum olsa da: Geçenlerde yine Denizbank'tan arandım...
Bana son yaptığım 400 TL'lik miktarı falanca miktardaki bana özel faiz oranıyla teksitlendirelim önerisinde bulunduler. Hayır, gerek duymuyorum, teşekkür ederim dedim. Arayan kişi ısrar etti... Sonunda dayanamayıp ona" bana bak gerizekalı beyfendi, benim bu ay ki Deniz Bonus kartımın ödenmesi gereken borcu 7 bin TL'in üzerinde, siz neden bu toplam borcu değil de yanlızca 400 TL'sini taksitlendirmeye çalışıyorsunuz? -vır vır vır... Kapattım telefonu.

Tabi sadece bu banka böyledir diğer bankalar daha iyidir anlamına gelmez. Yapıkredi kartını öneren arkadaş yanılıyor mesela. Bana göre Deniz bank o bankadan biraz daha iyi. En azında kartın vb. ödeme günleri yaklaştığında size tehdit niteliğinde mesajlar atmıyor :D
Hocam o mesajı görünce istemeden ödüyorsunuz zaten. İyi yanı o. :D

Hocam o mesajı görünce istemeden ödüyorsunuz zaten. İyi yanı o. :D
Evet, aynen öyle :D

Sen kalk bu alttaki meblağın 400 TL'sine taksit iste (n)
20170529_185256.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı