Denizli'de 13 yaşındaki çocuğa Pitbull saldırısı

@LittleGuy asıl kötü olan bu. Köpeğin kızı tanıyor olması ve ısırmamasi lazım.
Kız fotoğraf çektirdi diye suçlu mu? İsirılmasi yaralanması belki sakat kalacak bu durumu normallestiriyor mu?
Bu fotoğrafı ortaya atanlar eşi/sevgilisi/akrabası tarafından öldürülen sakat bırakılan yaralanan kadınlar içinde aynı yolu uygulayıp kadını suçlu çıkarma peşindedir.

FHTTLCsWYAIBwc1.jpeg

Bu çocuğun suçu neydi?

Allah çocuğa şifa versin. Bazı kişiler hayvana sosis-salam falan versin demiş. Bu yorumları görünce çok üzüldüm. Bu tarz laboratuvar hayvanlarının üretimi durdurulmalı. Suç sahibinde diyenlere de cevabım pitbull gibi türler şiddete de eğimli olunca işler çok kötü oluyor ve bunlar genelde başıboş olanlar. Benim yaşadığım sitede bir tane köpek, çocuğa saldırdı ve yere yatırdı. Ama çocuk hiçbir şey yapmadığı halde oldu. Yani saçma sapan yorumlar yapmayın. Bir de ülkenin büyük bir kısmının sosis alacak parası bile yok.
Avrupa ülkelerinin sokaklarında ne kedi var ne köpek. Bence toplatılması daha iyi olur.

Allah çocuğa şifa versin. Bazı kişiler hayvana sosis-salam falan versin demiş. Bu yorumları görünce çok üzüldüm. Bu tarz laboratuvar hayvanlarının üretimi durdurulmalı. Suç sahibinde diyenlere de cevabım pitbull gibi türler şiddete de eğimli olunca işler çok kötü oluyor ve bunlar genelde başıboş olanlar. Benim yaşadığım sitede bir tane köpek, çocuğa saldırdı ve yere yatırdı. Ama çocuk hiçbir şey yapmadığı halde oldu. Yani saçma sapan yorumlar yapmayın. Bir de ülkenin büyük bir kısmının sosis alacak parası bile yok.
Avrupa ülkelerinin sokaklarında ne kedi var ne köpek. Bence toplatılması daha iyi olur.

Pitbull denilen cinsin üretilme amacı zaten vahşet arkadaşlar ne diyorsunuz?

Bu hayvanları istediğin gibi eğit, sadece 1 kez saldırmaya niyetlendiyse hiçbir şekilde komutları dinlemez ciddi dayak yese bile kolay kolay durmaz.

Arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorum ama pitbull cinsinin labaratuvar ile ne alakası var🤔

Yapay seçilim ile üretilmiş, üretilme amacı saldırmak ve vahşet olan bir ırk pitbull ırkı.
Evet hocam demek istediğimi siz söylediniz zaten.
Arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorum ama pitbull cinsinin labaratuvar ile ne alakası var🤔
Hocam pitbullar bu tür köpek türlerine (bull terrier, dogo arjantin, bulldog vb.) yapılan deneylerle ve bazı türlerin çiftleştirilmesi sonucu meydana geliyor.

@Unturned
Sorunun ne? Her mesajıma "Hahaha" atıyorsun.

Geri
Yukarı