Depolama alanı düşük

MrVolt

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, benim bilgisayarımda maksimim 100-150GB edecek oyun yüklü ama depolama ayarlarında 220 küsur GB gözüküyor ve bu gözükenleri bulamıyorum. Bana yardımcı olacak bir uygulama veya çözüm yolu var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-23_050734.png
    resim_2021-04-23_050734.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce format atıp Windows.old dosyasını silmediyseniz C: diskinin içinde Windows.old klasörü yer alıyor olabilir. Kontrol etmenizde fayda var. Format atmadan önceki Windows sisteminizde yer alan dosyaları içeren bir klasördür. Eğer mevcut ise önemli dosyalarınızı yedekleyip silebilirsiniz.

Daha önce format atıp Windows.old dosyasını silmediyseniz C: Diskinin içinde Windows.old klasörü yer alıyor olabilir. Kontrol etmenizde fayda var. Format atmadan önceki Windows sisteminizde yer alan dosyaları içeren bir klasördür. Eğer mevcut ise önemli dosyalarınızı yedekleyip silebilirsiniz.

Bende de bu sorun vardı görmediğim dosyalar vardır diye hiç önemsemedim bu konuyu gördüm bir bakayım dedim ve bende de bu klasör var silmem gerekli mi?

Bende de bu sorun vardı görmediğim dosyalar vardır diye hiç önemsemedim bu konuyu gördüm bir bakayım dedim ve bende de bu klasör var silmem gerekli mi?

Genelde Windows.old dosyasının içinde "user" veya "kullanıcılar" klasörü olur. Sizde hangisi mevcut ise ona girin. Daha sonra "indirmeler, masaüstü, belgeler" gibi klasörleri göreceksiniz. Bu klasörlerde gezinti yapıp önemli dosyaları mevcut masaüstünüze alıp Windows.old klasörünü silebilirsiniz.

Genelde Windows.old dosyasının içinde "user" veya "kullanıcılar" klasörü olur. Sizde hangisi mevcut ise ona girin. Daha sonra "indirmeler, masaüstü, belgeler" gibi klasörleri göreceksiniz. Bu klasörlerde gezinti yapıp önemli dosyaları mevcut masaüstünüze alıp Windows.old klasörünü silebilirsiniz.
denedim ama böyle bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı