Depolama alanı virüsü

Appmeurtre

Hectopat
Yer
Manavgat/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Burger King Çalışanı
Sanırsam bilgisayarıma emin olmamak ile birlikte virüs bulaştırdım. Ancak öyle bir virüs ki Avast, Windows Defender, Adw/Mlw cleaner ne denediysem hiçbir sonuç alamadım. Bilgisayarım temiz gözüküyor. Ancak disklerim dolu olmamalarına rağmen dolu gözüküyor. Yeniliyorum aniden 300 GB yer gözüküyor. Tekrar yeniliyorum 1 MB yer kalmış gözüküyor. Fiziksel bir hasar olması kendimce imkansız tekrar tekrar kontrol ettim linkleri. Aklıma tek gelen bir süre önce bir bait linke tıklamıştım oradan bulaşmış olabileceği. Ayrıca diskte böyle bir dosya gözüküyor ne olduğu hakkında en ufak fikrim yok. Kayboluyor ve tekrar beliriyor kendi kendine. Yer kaplayan şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Eğer bir fikri veya öneriniz varsa her şeye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma yazılımlarla gereksiz taramışsın. Düzgün bir av ile tarayın. Disk temizleme veya CCleaner ile boş alanı temizle hariç işaretleyip temizlik yapın. Windows güncel değilse güncelleyin buildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı