Depolama kendiğilinden eksiliyor

samet4747

Hectopat
Dostlar depolamam kendiliğinden eksiliyor bir de ben 10 GB'lik bir dosya indiriyorum ama 20 GB gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir örneği burada mevcut, dosyanın orijinal boyutu ile diskteki arasında fark var.
1598647565279.png

Dosyanın kurulduktan sonra kapladığı yer indirilirken belirtilen boyutu aşabilir. Örneğin 10 GB bir dosya indirirsiniz. Kurumunu yaptıktan sonra ek indirmeler varsa diskte kapladığı yer 20 GB olur.

Dosyanın kurulduktan sonra kapladığı yer indirilirken belirtilen boyutu aşabilir. Örneğin 10 GB bir dosya indirirsiniz. Kurumunu yaptıktan sonra ek indirmeler varsa diskte kapladığı yer 20 GB olur.

Peki tamam bir de şöyle bir şey var mesela benim 90 GB yerim var 10 GB program indiriyorum 80 kaldı diyelim onu siliyorum ama geri 90 olmuyor

Peki tamam bir de şöyle bir şey var mesela benim 90 GB yerim var 10 GB program indiriyorum 80 kaldı diyelim onu siliyorum ama geri 90 olmuyor
Sİldiğiniz dosyayı geri dönüşüm kutusundan da silmeniz lazım. Bunun için geri dönüşüm kutusunun logosuna sağ tıklayın ve "geri dönüşüm kutusunu boşalt" seçeneğini seçin. Sorun hala çözülmediyse şu rehbere göz atın. Sildiğiniz Dosyalardan Tamamen Kurtulun - Technopat

Yeni konular

Geri
Yukarı