Deprem bölgesinde asker ve suriyeliler arasında çatışmalar çıkmaya başladı

Bunlar insan değil bunların kültürleri kendileri pis. Yobazlıkta aç gözlülükte sınır aşmışlar kaostan hainlikten beslenen bir milleti güzel Türkiyemin kültürüne yardım severliğine şerefliliğine empoze edemezsiniz elbet bir gün çeteleşmeye başlayıp ülkede sıkıntı çıkaracaklar demiştim. Bunların karakterleri belli yaşadıkları yer belli yobazlık seviyeleri belli. Tarihten beri pislik bir topluluk bu topluluk değişmez demiştim demiştik. Geldiklerinden beri ülkeye pisliyorlar ülkece sıkıntı çektiğimiz dönemlerde de pisliklerini esirgemezler demiştim demiştik. Arada iyi olanlarda var vs. diyecekler vardır belki zaten aylar önce bu konuyu açtığımda savunmaya geçen üyeler bu forumda da varlardı hatırlarlar kendilerini aylar önce dediğim gibi tekrar söylüyorum istisnalar kaideyi değiştirmez. Bunlara merhamet edemeyiz zamanında Önderimin Atamın dediği gibi vatan savunmasında gereğinden fazla merhamet vatana ihanettir.

Şu günde bile şu iğrenç yaratıkları savunmaya çalışanlar var yapmayın etmeyin. Bakın ben deprem bölgelerine bulunduğum ilden yardım etmeye çalışıyorum. Lojistik merkezlerinden veya belediye oluşumlarına yardıma gidiyorum sabahtan akşama kadar elimden geldiğince hem ihtiyaç olan malzemeleri götürüyorum hem de koli paketleme taşıma tıra yükleme görevleri için elimden geldiğince oralarda yardım etmeye çalışıyorum. Ve orada yardım etmeye çalışan her saniye yardım için evinden bir şeyler getiren insanlar var. Ve o insanların arasında kürt kardeşlerim karadenizli kardeşlerim gibi bu ülkenin yardım sever toplulukları var. Ama gel gör ki bu sözde din kardeşlerimiz yardıma muhtaç diye yardım ettiğimiz din kardeşlerimizden bir tanesi bile yok. Lazımda değiller zaten gelmesinler istemiyoruz bu ülkenin asil vatandaşları yetiyor.

Depremde zarar gören vatandaşlarıma acil şifalar diliyorum bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza baş sağlığı arkasında kalanlara sabır diliyorum. Ama bu soysuzların yağmacıların vandalların da yaşamasını istemiyorum. Tüm Türkiyemin başı sağ olsun.

Bu da kayıp merdivenden düşmüş ama iyi düşmüş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnsanların acılarını da fırsat gören, vicdanlı insanların yaptığı yardımları kendi çıkarları için kullanan aç gözlü kansızları görün gençler, böyle insanlar da var. Hepsi böyle layığını bulurlar umarım.

Dying Light 2'nin senaryosunu yaşıyoruz sanki, bi' yandan yıkıntılar bi yandan bu yaratıkların askerle çatışmaları, resmen zombiler gibiler.

Adamlar 10 yıldır orada çadırdalar şimdi sıra bizde deyincede biz kötüyüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı