Deprem bölgesinde olan okullarda 2. dönem için devam şartı aranmayacak

Hocam dediğiniz çok saçma diyelim ben normalde 480 alabilecek bir öğrenciyim deprem bölgesindeki arkadaşım da 300 alabilecek bir öğrenci ben ona cevapları söylerim o zaman cevap anahtarının olmasına gerek yok internette doğru cevapları çıkar zaten.

Bende ondan bahsediyorum zaten hocam.

Hocam dediğiniz çok saçma diyelim ben normalde 480 alabilecek bir öğrenciyim deprem bölgesindeki arkadaşım da 300 alabilecek bir öğrenci ben ona cevapları söylerim o zaman cevap anahtarının olmasına gerek yok internette doğru cevapları çıkar zaten.

Hocam, benim dediğim şey cevap anahtarı ile ilgili. Arkadaşların birbirine söylemesini engellemenin tek yolu deprem bölgesindeki öğrencilerin eğitim görecekleri yerden asla çıkarılmaması. Böyle bir şey olamayacağından o zaman ya tatili uzatırlar ya da LGS'yi ve YKS'yi ertelerler.

Hocam, benim dediğim şey cevap anahtarı ile ilgili. Arkadaşların birbirine söylemesini engellemenin tek yolu deprem bölgesindeki öğrencilerin eğitim görecekleri yerden asla çıkarılmaması. Böyle bir şey olamayacağından o zaman ya tatili uzatırlar ya da LGS'yi ve YKS'yi ertelerler.
Çıkarılmaması imkansız zaten ayrıca da telefon diye bir teknoloji de var. Bence 2. Dönem konularını sormamaları en mantıklısı.

Çıkarılmaması imkansız zaten ayrıca da telefon diye bir teknoloji de var. Bence 2. dönem konularını sormamaları en mantıklısı.

Bu sefer de çok kolay olur hocam. Asıl zor konular 2. dönemde. Mesela Basit Makineler çok zor bir konu. Dershanede gördük ama 1 kişi bile anlamadı. (LGS için konuştum.)

Bu sefer de çok kolay olur hocam. Asıl zor konular 2. dönemde. Mesela Basit Makineler çok zor bir konu. Dershanede gördük ama 1 kişi bile anlamadı.
2. Dönemde devam şartı aranmayacağına göre mantıken öyle olması lazım. Neyse açıklama gelir bir kaç güne.

Deprem bölgesindeki okullar 20 şubat'a kadar tatil edilmişti bence mantıksız karardı çünkü okulların çoğu da hasar görmüştü bugün ise 2. dönem devam şartı açıklanmayacağı açıklandı.

Bir zahmet yani şehirde kalacak ne ev kaldı ne okul okulu bırakın artık. 3 gündür mide bulantısı karın ağrısından can çekişiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı