Deprem olmadığı halde deprem oluyor sanıyorum

Bende panik atak vardı neuroformat sayesinde kurtuldum. İnstagram da Barış Muslu yazarsanız çıkar. İzmir depremi için demo çalışması yapmıştı. Neuroformat beyindeki travmaları temizleyerek mucizeci iyileşmeler sağlıyo. Ben sorunumu çözdüm diye söylüyorum. Hatta 1 yıl prozac kullanmıştım tekrarladı. Çalışma yaptığımdan beridir 2 yıl iyiyim Allah a şükür. Mutlaka bakın derim. Ayrıca neroformat hakkında bilgi edinmek isterseiz yaptığı demo öncesi kısa özet videosu burda: Login • Instagram

Merhaba. Ben mesela az önce bilgisayarımda vakit geçirirken başım dönmeye başladı şu andada aynı hissi yaşıyorum bina yamuk gibi geliyor şu anda bana mesela. Sallandığımı hissediyorum. Akşam saatlerinde oluyor genellikle bu olay. Sabah çok nadiren oluyor. Böyle arabadasın araba çukura giriyor çıkıyor gibi hissediyorum. Arabanın tümseklerden geçerek zıpladığını düşününün mesela aynı o his. Her saat deprem İstanbul yazıp haberlere tıklıyorum. Bir aşağıya bir yukarıya gidiyorum şu anda mesela. Bunun çözümü var mıdır? Neden kaynaklanıyor olabilir?

Psikolojik olabilir.

Bende paranoyak oldum gece 1 gibi sallandığımı sandım yatağımın direk ayağa kalktım haberlere baktım ve bardaktaki suya baktım birşey yoktu.

Geri
Yukarı