Deprem Sonrası Yağmalama Saçmalığı

Alın alın ihtiyaç sahiplerine bir şey bırakmayın aç kalırsanız bir de geberirsiniz. Yorum yok pes yani.

Klasik Türkiye ne beklersin ki ellerine fırsat geçmiş dutluyorlar orayı burayı.

Bi nevi hayvanlık işte.
Su ve gıda almayı anlarım dev ekran televizyon almış adam gördüm abi, yok böyle bir vicdansızlık.

Bence buna gerek yok ekonomik durum sebebiyle bunlar oluyor
Hiç alakası yok, emin ol Türkiye ekonomide dünya lideri olsaydı bile bunlar yine yağma yaparlardı. Çünkü bunların kanı bozuk.

Kendi malı olmasın? Evi yıkılmadan eşyaları kurtarıyor olabilir.
Ben de öyle düşündüm ama önemli olan bu video değil. Van depremi sırasında da yağmalama olayları yaşandı, ülkemizde çok yaygın bir olay.

Hakaret yasak, o yüzden video atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatay'da yaşanan depremden sonra bölgedeki vatandaşlar yağmalamanın başladığını söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Acilen vur emri verilmeli Jandarma ve Polisimize...NET!!!! Kesinlikle Brüt değil.
Başkan her konuşmasında diyor %99u müslüman bir ülke diye. Maalesef bu doğru değil. Gerçe ahlaklı olmak için Müslüman olmak zorunda değilsin ancak Müslüman ahlaklı olmak zorunda!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı