Deprem Sonrası Yağmalama Saçmalığı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben dün şu videoyu gördüm ve ağladım. Türk polisi kendisine racon kesen oros** evladına karşı susuyor. Askere polise vur emri verseler bunu yapabilirler mi? Amerikada polise şunu yapsa 1. dereceden akrabasının şeyini tersten görür.
Memurun nefes almasına bile soruşturma açılırsa durum bu olur, bunu başka ülkede yapsınlar polis o silahı yerden alıp adama neyse siz anladınız.

İstanbul depremi olsa bu yağmaların ne hale geleceğini hayal bile edemiyorum. Keşke reşit olsaydımda ruhsatlı silah alabileydim.

İstanbul depremi olsa bu yağmaların ne hale geleceğini hayal bile edemiyorum. Keşke reşit olsaydımda ruhsatlı silah alabileydim.
Dostum bu kansızları vursan ne olacak ki? elini kana bulayacaksın değmez, kolluk kuvvetleri bu durumda gerekli önlemleri alması lazım da işte maalesef şuan hiçbir şey yok.

Dostum bu kansızları vursan ne olacak ki? Elini kana bulayacaksın değmez, kolluk kuvvetleri bu durumda gerekli önlemleri alması lazım da işte maalesef şu an hiçbir şey yok.

Olası bir İstanbul depreminde maalesef devletin herkese yetişemiceğini düşünüyorum. Kimseye zarar vermek istemiyorum zaten,sadece kendimi ve ailemi savunma amaçlı.

Olası bir İstanbul depreminde maalesef devletin herkese yetişemiceğini düşünüyorum. Kimseye zarar vermek istemiyorum zaten,sadece kendimi ve ailemi savunma amaçlı.
Dostum ben İstanbul depremi olursa çok ağır olur diyorum, yüz binlerce insan ölebilir ki evler hiç sağlam değil, dediğiniz gibi çok fena bir yağma olacak, eğer hayatta kalırsam yıkılmış evlerin başında insanlara yardım etmeye çalışacağım yağma için gelenleri dövüp ellerini bağlayacağım polis gelip alana kadar bağlı bırakırım sanırım.

Bu deprem gerçekten kendi kendine mi olmuş? Ben inanmıyorum bu kadar büyük bir felaketin olacağına. Bence başka bir şey var bazı yerlerde kapatıldı hem üstüne bu olunca...

Bu deprem gerçekten kendi kendine mi olmuş? Ben inanmıyorum bu kadar büyük bir felaketin olacağına. Bence başka bir şey var bazı yerlerde kapatıldı hem üstüne bu olunca...
Aynen dostum dış minnaklar fay hattına emir verdiler ve sonuç bu (!) dostum başka nasıl olabilir fay hatları sıkışıyor ve deprem oluyor, uzmanlar yıllardır söylüyor büyük depremler gelecek diye.

Geri
Yukarı