Depremde 50.399 can kaybı oldu

Bütün sorumlular ceza alacak mı? Hatay'da suriyeliler yağma yaptığı söyleniyor. Hala yardım olmadığı söyleniyor. Asker daha yeni geldi Hatay'a. Bunlar mahkemede yargılanacak mı yoksa yanına kar olarak mı kalacak? 😡😡

Çok rahat 10 bini bulur çok rahat.
189 bin kişinin şu anda göçük altında olduğu tahmini var. Yıkılan bina sayısına ve deprem saatine bakarsak mantıklı bir sayı, onların en az yarısı çoktan ölmüş durumdadır. Yarına kadar yaşayanların da bir kısmı ölmüş olacak maalesef. Keşke 10 bin ile sınırlı kalsa ama olabilecek bir sayı değil o maalesef. 67 bin kişilik ilçenin belediye başkanı dün bu saatlerde 2000'den fazla kaybımız var dedi sadece kendi ilçesi için, geneli düşün.

Bütün sorumlular ceza alacak mı? Hatay'da suriyeliler yağma yaptığı söyleniyor. Hala yardım olmadığı söyleniyor. Asker daha yeni geldi Hatay'a. Bunlar mahkemede yargılanacak mı yoksa yanına kar olarak mı kalacak? 😡😡
Bence bunu kasıtlı yapıyorlar, hani kimse nerede bu devlet demiyecekti ? Her doğal afette vatandaş kendi yarasını kendisi sarıyor, bunlar yara büyük olursa daha çok mağdur edebiyatı yapar.

Bence bunu kasıtlı yapıyorlar, hani kimse nerede bu devlet demiyecekti? Her doğal afette vatandaş kendi yarasını kendisi sarıyor, bunlar yara büyük olursa daha çok mağdur edebiyatı yaparız derdindeler.

Hocam benim zoruma gidiyor. Koskoca T.C devleti nasıl kendi şehrine yardım gönderemez. Nasıl uluslararası yardıma ihtiyaç duyarız. O kadar vergi veriyoruz. Ekipman, personel nasıl olmaz? Anlamıyorum hocam. O kadar aciz bir ülke mi olduk? Asker neden sahaya geç gönderildi?

Yeni konular

Geri
Yukarı