Depremden çok korkmak

Bir sıkıntı yok korkmanda. Canlı olan herkeste olan bir içgüdü ama deprem anında panik yapma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elazığ'da otuyorum. İlk 1 ay çok normaldir. Ben deprem gecesi sabahlamıştım. Sonraki gün de 5 saat falan uyuyabilmiştim. İlk aylardan sonra daha da korku, stres seviyesi azalıyor.
Tekrardan geçmiş olsun bu arada.

Elimde değilki korkmak. Hayatımda ilk defa ciddi bir şekilde korktum.
Şu an sana korkma demek anlamsız olur çünkü istesen de istemesen de korkacaksın. Ama sen yine de önlemini almaya bak ve elinden geldiğince soğukkanlı ol dostum. Tekrardan çok geçmiş olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan sana korkma demek anlamsız olur, çünkü istesende istemesende korkacaksın. Ama sen yine de önlemini almaya bak ve elinden geldiğince soğuk kanlı ol dostum. Tekrardan çok geçmiş olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten deprem sırasında neler yapılması gerektiğini biliyorum deprem çantası falan evde hazır ama deprem sırasında kitlendim resmen.

Korkman sana bir zarar sağlamaz ama korkman sana daha tedbirli olmanı sağlar. Kendini rahatlatmaya çalış o anda korkarsan kötü sonuçlar olur Allah korusun. Sakin kalmaya çalış hepimize geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı