Depremler ve İnsani Yardımlar

LuuAngel

Decipat
Katılım
9 Kasım 2021
Mesajlar
1.457
Çözümler
7
Yer
İstanbul
Arkadaşlar öncelikle bu depremler olmadan 2 gün önce gördüğüm rüyalarımı anlatmak istiyorum.

04.02.2022 gecesi gördüğüm rüyada İstanbul’da kaybolmuştum. Otobüse biniyorum eve gitmek için ama eve bir türlü ulaşamıyordum.

En sonunda rüyamda Çamlıca camisini görmüştüm ve eğer camiye ulaşabilirsem evin yolunu bulabileceğimi düşünerek rüyada camiye ulaşmaya çalışıyordum.

Camiye ulaşmak için bir yüksek yokuş çıkıyordum. Camiye tam ulaştım derken yuvarlanıyorum ve yolun başına dönüyorum. Döndüğüm yerde kızıl renkli akrepler vardı. Onun dışında büyük salyangozlar vardı ama onlardan korkmuyordum.

Çünkü soğuk kanlı bir kişiliğim var.

Rüyamda o akrepleri geçiyordum ve rüyamda beni yönlendiren bir ses vardı bir arkadaşımın sesi geliyordu sonrada uyandım.

05.02.2022 tarihinde gördüğüm yani 1 gün sonrasında gördüğüm rüya ise İstanbul’da yine kayıp olmuştum ama bu sefer her yer yıkılmıştı. Sadece Çamlıca cami yıkılmamıştı.

Oraya gitmeye çalışıyordum rüyamda ama yine tepeyi çıkarken yuvarlanıyordum.

Bu sefer rüyamda 522ST aracına bindim ve eve gittim. Evden içeri girdim mutfağın tavanı yıkılmıştı.

Bu rüyalarımın üzerine bu depremleri yaşamak beni korkutuyor.10 ilimizi vuran depremler yüzünden her geçen saat ölü sayısı artmakta.

Tüm dünyayı derinden sarsan üzücü olan bu durumda insanlarımız ve tüm dünya Türkiye için tek yürek olmakta.

Vatandaşlarımız, Tüm imkanları ile depremzedeler ve AFAD’a elinden geldiğince destek olmakta be olmaya devam ediyor.

Hep birlikte bu yaraları saracağız öncelikle 23 yaşında bir kasiyer olarak insanlarımızın tüm imkanları ve gücü ile Afet bölgelerine battaniye, konserve yiyecek, bere, atkı, hijyenik ped gibi aklınıza gelebilecek tüm yaşam malzemelerini gerekli olan ihtiyaç bölgelerine göndermek için İstanbul’da belirlenen toplanma alanlarına götürerek yardıma ihtiyacı olan depremzedelere ulaştırılmak için insan üstü bir güç harcıyor.

İnsanlarımız, Azerbaycanlı gardaşlarımız, Rus kardeşlerimiz, Arap kardeşlerimiz hepinize çok teşekkür ederiz bu gününüzde yanımızda olduğunuz için.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı