Depremzedelere destek için "DEPREM" yaz "1866"'ya gönder

epodhii

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
AFAD'ın resmi Instagram hesabında yaptığı paylaşımda:
"Depremden etkilenen illerimizde yürütülen çalışmalara destek vermek isteyen vatandaşlarımızdan yoğun talep gelmektedir.
Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız “DEPREM” yazarak 1866’ya SMS (20 TL) gönderebileceği gibi banka hesap numaraları üzerinden de bağış yapabilecektir." mesajında bulundu.

AFAD bağış numaraları:

1.png
2.png
3.png
4.png

AFAD'ın resmi Instagram hesabında yaptığı paylaşımda:
"Depremden etkilenen illerimizde yürütülen çalışmalara destek vermek isteyen vatandaşlarımızdan yoğun talep gelmektedir.
Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız “DEPREM” yazarak 1866’ya SMS (20 TL) gönderebileceği gibi banka hesap numaraları üzerinden de bağış yapabilecektir." mesajında bulundu.

AFAD bağış numaraları:

Eki Görüntüle 1659280Eki Görüntüle 1659281Eki Görüntüle 1659282Eki Görüntüle 1659283

Konu başlığı çok yanlış
Depremzedelere verdiğiniz desteği 100X 1000X destek yapmak istiyorsanız Size böyle bir hizmet sunuyoruz bu hizmetimizi satın alabilirsiniz

Gönderdim hocam, az önce mesajı geldi.

Çok teşekkür ederim hocam. 🙏

20 TL hiçbir işinize yaramaz, ama o insanlar için sizin işinize yaramayan 20 TL biriktikçe çok işlerine yarayacak arkadaşlar, lütfen bağışta bulunmayanlar destek versin, siz veya ailenizde bir gün bu zor durumda kalanlar vatandaşlarımızdan birisi olabilirsiniz.

Çok haklısınız hocam, gün birlik günüdür. Herkes elinden geldiğince destek olursa çok sevinirim. 🙏

Sadece buradan değil, ihtiyaçları olan ürünleri nasıl gönderebiliriz ?

Hocam eğer İstanbul'da yaşıyorsanız, İBB yardım kampanyası düzenliyor.
Ekran görüntüsü 2023-02-06 164659.png

Kartal: Lojistik Destek Merkezi Kartal Depoları/Adres: İnönü Caddesi No:143 Esentepe Mahallesi Kartal

Yenikapı: Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi Adres: Aksaray Mh. Kennedy Cd. No:11/1 Fatih/İstanbul

Buradan tüm foruma meydan okuyorum hodri meydan arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1659300
Eki Görüntüle 1659302

Çok teşekkürler hocam. 🙏

Hatay'a yeteri kadar yardım gönderilmiyormuş. Allah herkesin yardımcısı olsun. 🙏
volkandemirel1.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı