Depremzedelere destek için "DEPREM" yaz "1866"'ya gönder

Arkadaşlar bu günde bari siyaset yapmayın. 20 TL bile göndermekten acizseniz göndermeyin ama susun.

Çok haklısınız hocam, ben bu konuyu yardım edilmesi için açtım. Bazı insanlar gelip durmadan işi siyasete bağlıyor. Raporluyorum elimden geldiğince, bu mesajınız içinde ayrı teşekkür ederim. 🙏

Arkadaşlar, bu tarz zamanlarda siyasetin bir kenara bırakılması gerekiyor. Ülkemizde ciddi felaket yaşandı ve hasarı da büyük. Az çok demeden yardım etmemiz gerekiyor.

Arkadaşlar bu günde bari siyaset yapmayın. 20 TL bile göndermekten acizseniz göndermeyin ama susun.
Kimse aciz değil ancak kampanyayı başlatan derse: ya tarafsın ya bertarafsın. Hatta terrorislerden yanasın derse bazı insanlar bunu devlet yardımı olarak görmez bildiğin şahıs yardımı olarak görür. Bu toplum hiçbir zaman bu kadar ayrışmamıştı...maalesef.

Kimse aciz değil ancak kampanyayı başlatan derse: ya tarafsın ya bertarafsın. Hatta terrorislerden yanasın derse bazı insanlar bunu devlet yardımı olarak görmez bildiğin şahıs yardımı olarak görür. Bu toplum hiçbir zaman bu kadar ayrışmamıştı...maalesef.
Bu günde bari birlik olalım ama olmuyoruz...

Ah ah porsiyonlarınızı küçültün demesini biliyorlar milyon dolarlık çanta takmasını biliyorlar.
Neyse biz yardımımızı yapalım kardeşlerimiz sonuçta.
Biliyoruz, hepsini biliyoruz. Bugün konuşulacak konu değiller. Tek odağımız depremde enkaz kaltında kalan milletimize destek vermek olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı