Depremzedelere destek için "DEPREM" yaz "1866"'ya gönder

Arkadaşlar bakın bu mesajı gören herkese söylüyorum. Bu gün birlik günü, doğal afet bu hepimizin başına gelebilir. İnsanları ayırmayı bırakalım da, depremzedelere nasıl daha çok yardım edebiliriz bunun için çabalayalım. Lütfen konuyu siyaset muhabbetiyle meşgul etmeyelim. 🙏

Kendi atmamayı geç milletin parasınada musallat olmaya başladı insanlar, yemin ederim insanlık yapacak olanda şunları görünce yapası gelmiyor ve onlarda bunu hedefliyor resmen düşmanlık böyle bir şey görmedim. Yapacağınız yardım içinizden gelmiyorsa yapmayın zaten o yardımın hayrı dokunmaz kimseye. Anası babası görse suratına tükürmez bu adamların yazık.

Arkadaşlar bakın bu mesajı gören herkese söylüyorum. Bu gün birlik günü, doğal afet bu hepimizin başına gelebilir. İnsanları ayırmayı bırakalım da, depremzedelere nasıl daha çok yardım edebiliriz bunun için çabalayalım. Lütfen konuyu siyaset muhabbetiyle meşgul etmeyelim. 🙏
Insanlar dolu dolu, hatta bazıları gerçekten nefret dolu. Bence genede diyen diyeceğini diyor ama genede yardımını yapıyor. En güzel yardım bilinmeyen yardım. VEREN EL ALAN ELİ GÖRMEYECEK!

Ah ah porsiyonlarınızı küçültün demesini biliyorlar milyon dolarlık çanta takmasını biliyorlar.
Neyse biz yardımımızı yapalım kardeşlerimiz sonuçta.
Yapalım tabi. Kardeşimiz olmasada yapalım. INSAN olduğumuz için yapalım!

Insanlar dolu dolu, hatta bazıları gerçekten nefret dolu. Bence gene de diyen diyeceğini diyor ama gene de yardımını yapıyor. En güzel yardım bilinmeyen yardım. veren el alan eli görmeyecek!

Hocam insanlar bazı noktalarda koyun sürüsü gibidir, birilerinin bir şeyler yaptığını görmek ister onlarda yapmak için, o yüzden bazen yapılan şeylerin paylaşılması lazım daha güzel yollar açması için.

Katılıyorum, gün birlik günü.

Hocam Kocaeli Belediyesinin bir kampanyası var mı ihtiyaç duyulan ürünlerle ilgili?

Katılıyorum, gün birlik günü.
Sanırım bütün belediyelerin yada valiliklerin vardır böyle bir durumda.

Dosya Ekleri

• 09347d0e-0141-4931-a522-3853ff9f1521.JPG
    09347d0e-0141-4931-a522-3853ff9f1521.JPG
    57,7 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı